8 maja 2013

Dużo spraw mało czasu...

Hej,
Dzisiaj były robione zdjęcia klasowe, oby tylko nie wyszłam głupio...dlatego nigdy nie mówię ĆISS bo zazwyczaj wtedy wychodzi się najgłupiej. Mieliśmy mieć robione zdjęcia na biologi (akurat mieliśmy kartkówkę, którą już wcześniej przełożyliśmy :)) I już podała pierwsze pytanie, a tu przychodzą po nas, że mamy iść. Przynajmniej mamy pewność, że te pytanie wszyscy będą mieć dobrze. Mam najlepszą klasę, na geografii pani wpadła na pomysł, aby wziąć kogoś do odpowiedzi i cała klasa wzięła kropki to się nazywa solidarność klasowa (my na geografii mamy tak, że ona wybiera numer i wtedy możesz wziąć kropkę-fajnie, szkoda że nie mamy tak na innych przedmiotach)
W tym tygodniu trudno przyzwyczaić się do takiego szybkiego wstawania, ale z dnia na dzień jest lepiej :) Dużo też mam zadań, jakby nauczyciele chcieli nadrobić ten tydzień wolnego :( Trudno tak musi być, bądźmy optymistami :) Pa :*
Nadal mało czasu, ale czasem warto się zatrzymać 
:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.