13 czerwca 2013

Cały dzień na dworze!

Hej, pozytywny humor wrócił, bo wróciło słońce. Dzisiaj dostałam dwie 6, jedną z niemieckiego (na koniec też mam 6) i z informatyki (z kartkówki) i 4+ też z informatyki (z tym mnie trochę wkurzyła bo wszystkim oprócz jednej osobie dała 4, bo wtedy, gdy to robiłyśmy nie było internetu, a skąd to miałyśmy wziąć? No tak ta jedna osoba miała obrazki na komputerze, ale my nie !!!) A i tak mam 5 na koniec i mogę się pochwalić na świadectwie nie będę miała żadnej trójki, ale pasku nie będę miała bo mam za dużo 4...Trudno i tak fajnie, że mam wyższą średnią niż klasowa. Nie chwaląc się mamy najlepszą średnią i będziemy mieć tort (od wychowawczyni, bo nam obiecała po pierwszym półroczu)
Już prawie nie mamy zadań domowych, wszystkie książki kończymy (z angielskiego skończyliśmy szybciej, bo jesteśmy jednak klasą angielską :) ) Zawsze w podstawówce byłam w tej "najgorszej" klasie bo trudno trafić  na to, żeby wszyscy się starali. A tu taka klasa, jestem zadowolona.
Z takiej pogody to grzech nie skorzystać :) Jest pogoda prawie jak w lato, to co będzie w lato (40 stopni C haha, nie bez przesady) :D :)

2 komentarze:

  1. Teraz w szkole jest fajnie :)

    marr-marri.blogspot.com
    +obsrwuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. My do końca roku będziemy mieć głupie kartkówki i sprawdzianu grrrr. Też bym się wkurzyła z tą informatyką. Fajny blog..

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.