21 czerwca 2013

Jednak pasek!

Hej,
Jak ja się cieszyłam kiedy policzyłam sobie, że jednak będę miała pasek!!! Dzisiaj w szkole pani powiedziała, że będzie dziesięć pasków w klasie (w nich też mój). :) Jeszcze tydzień temu myślałam, że zabraknie mi, ale z chemii dostałam 5, a z artystycznych 6 i to mi podniosło średnią na tyle, że się załapałam. <SZCZĘŚCIE>
Dzisiaj albo jutro (zależy od kalendarza) jest pierwszy dzień lata! Lato ledwo się zaczęło, a już ludzie narzekają na ciepło. Kiedy zimno źle, kiedy ciepło źle..to jak ma być. Na szczęście jeszcze ostatni tydzień i wakacje. W środę w szkole mieliśmy dzień sportu. Jestem z siebie dumna bo na skakance wyskakałam ponad 250, to był jeden z dwóch najlepszych wyników w klasie. Było fajnie, a najbardziej kiedy woźny wyciągnął szlałch i się laliśmy :) a potem, jeszcze pan z w-fu nas oblał z wiadra. Na zakończenie po końcowym meczu (piłki nożnej) wszyscy z różnych klas poszliśmy na fontannę. Dlatego też wszyscy mamy oparzone (spalone) plecy i ręce.
To na tyle Pa :*]

2 komentarze:

 1. Gratulacje,
  ja nigdy nie mialam paska :(9

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie poddawaj się, zawsze masz szansę!
   Pamiętaj! Wszystko przed tobą.
   ;)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.