8 lipca 2013

Fajne strony!

Dziś o stronach internetowych, które najbardziej lubię. Jest ich nie dużo, ale za to częściej je odwiedzam. Są to besty, demotywatory, klopsztanga. Teraz każda z osobna :
- Klopsztanga lubię najbardziej, to taka strona po śląsku. Więc jeżeli ktoś nie rozumie po śląsku to go to nie będzie śmieszyć.
-Demotywatory są na drugim miejscu. Mają sens i przesłanie, nie są to takie sobie obrazki i nic więcej. Ale mają też takie sobie po prostu obrazki.
-Besty są na trzecim miejscu. Poznałam je jako taką stronę z różnymi obrazkami. Czasem jest sens, a czasem nie. Ale zazwyczaj to ta druga opcja dominuje w tej stronie.
To by były te trzy strony oraz kilka słów o nich :)


Dżin
(klopsztanga)

Czas – Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Łap każdy moment, który Ci został, bo jest wartościowy.
(demotywatory)

(besty)

1 komentarz:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.