1 lipca 2013

Wygrałeś Big Milka!!!

Hej, jak już pewnie przeczytaliście tytuł posta, wygrałam Big Milka. Choć nie jestem już taka mała i tak taka wygrana cieszy. Oczywiście bardziej bym się cieszyła z poważniejszej wygranej, ale warto być optymistką. Bo nawet taki wygrany lód powoduje rogal na twarzy.
A teraz coś trochę z sensem. Dzisiaj pierwszy dzień wakacji, przynajmniej pogoda się poprawiła. Zawsze sobie mówię wakacje wstanę późno, a tu o 8:45 na nogach. Za to jakbym miała iść do szkoły to o 9:00 bym się nie ruszyła z łóżka. xd
Podobają mi się wysokie pełne, a nie takie jakie ja zrobię, koki. Toteż chcę sobie kupić wypełniacz, na pewno okrągły, bo go wiem ja założyć, a te dziwne długie gumki już nie wiem. W ogóle według mnie ładniej wyglądają te okrągłe. Mam nadzieję, że w rossmannie znajdę mój wymarzony wypełniacz.
  

2 komentarze:

  1. Ja tam bym się cieszyła chociaż z takiej małej wygranej ;3 miłych wakacji i obyś znalazła ten wymarzony wypełniacz ;)!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję i również życzę miłych i udanych wakacji ;* :D

      Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.