16 września 2013

Perfect!

Hej, jak tam wam mija dzień.?
Bo mój już chyba jest spełniony. W szkole byłam, lekcje odrobiłam, nauczyłam się więc teraz tylko czekam na seriale: "barwy szczęścia" i "m jak miłość". A potem tylko i wyłącznie ubłagany sen. Ach kocham spać, a zwłaszcza w poranki kiedy to muszę szybko wstać. Wy też tak macie, że wieczorem nawet wtedy kiedy chce wam się ogromnie spać, to nie możesz zasnąć. Ale za to rano kiedy musicie wstać najłatwiej zasypiasz. To trochę takie dziwne, ale dla nas naturalne. Lubię posiedzieć sobie przy laptopie, blogu, tumblru...kiedy już wszystko mam zrobione i mam czas wreszcie dla siebie. :) cudnie.
Teraz kiedy już chodzę do szkoły (już drugi tydzień) mam mniej czasu, więc się czasami nie dziwcie jakby tak przypadkiem nie było postu z dwa, trzy dni. Czasem jest tyle lekcji i zadań że nawet nie wiem od czego zacząć. A potem znowu pytania i te "zawały" kiedy nauczyciel wypowiada "do odpowiedzi dzisiaj przyjdzie numer.." A potem wielki oddech jak nie wybierze Ciebie. :) No ale to norma, teraz będzie już tak codziennie. :)
Pa :)

10 komentarzy:

 1. Hehe, kiedy pani mówi: "Do odpowiedzi przyjdzie numer..." to tak mi serce szybko bije, że masakra. haha :D

  Pozdrawiam Klaudia!
  //www.jeden-swiat-dwoch-dziewczyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. No to prawda straszny nawał obowiązków :(( Tak bardzo chciałabym usiąść i poczytać czy zawinąć się w koc z herbatą i oglądać 90210 :D Powiem ci, że jeszcze się nie przestawiłam na poranne wstawanie po wakacjach i wieczorem zasypiam momentalnie a rano i tak nie mogę wstać xd Dobrze, że 3 razy mam na 8:55 :D

  thoufalouth.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://domis-16.blogspot.com/


  Mój Blog ;) zapraszam ;D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój tydzien zaczał sie koszmarna kartkówka z angielskiego:-(

  straaawberry-cake.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dzień bez kartkówki to tylko i wyłącznie sobota i niedziela :)

   Usuń
 5. Zostałaś nominowana do L.B.A
  Więcej informacji na: www.jeden-swiat-dwoch-dziewczyn.blogspot.com

  Pozdrawiam Klaudia!

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.