19 października 2013

Czy warto mieć bloga?

Hej,
Kiedyś nie pamiętam już gdzie dostałam pytanie: czy warto mieć bloga. A więc, moim zdanie tak jeśli daje on ci szczęście i robisz to dla siebie. Jeżeli jest inaczej to pewnie nawet nie masz chęci tam wchodzić. Tak, ale miałam mówić o pozytywach, które ja zauważyłam. Pierwszym takim było to że bardziej się otworzyłam. Następnym większa tolerancja na różne tematy, osoby. Potem uśmiech z powodu miłych komentarzy i przybywających obserwatorów. A na końcu taka świadomość, że jednak ci się udało. Takie mniejsze, ale również zauważalne to zwiększona determinacja, większa świadomość wyborów, łatwiejsze ustanawianie celów i myślę, że najważniejsze 'powiększanie' i 'pogłębienie' swojej osobowości, mamy pewność co robię i co chce. I jeszcze obmyślanie czasu, planów, poprawa swojego języka, ortografii i ogromne powiększenie zasobu słownictwa. Ja właśnie wszystkie te zauważyłam. I szczerze mogę odpowiedzieć, że warto mieć bloga. Dodatkową funkcją bloga jest pamiętnik, zapisujemy wszystko co było, jest dla nas ważne i zapamiętujemy to.
A jak ty myślisz warto mieć bloga? Też zauważyłaś/eś podobne punkty poprawy dzięki posiadaniu bloga?

8 komentarzy:

 1. Świetny post.
  Pozdrawiam.
  niuntis,blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jak najbardziej warto. jesli to lubi i sprawia nam to radosc nic nie stoi na przeszkodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja ostatnio zdałam sobie sprawę, że założenie bloga to była jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłam w życiu.. Naprawdę warto mieć bloga!

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  onlyimagin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog to jest rodzaj hobby, które nas rozwija <3
  Szkoda, że do postu nie ma zdjęć :(, ale i tak super :]

  http://zuuza-zuzaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, nie pomyślałam o zdjęciach, a post tak wyszedł przypadkiem. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.