29 października 2013

Dark day.

Hej,
Jak tam u was samopoczucie w taki ciemny i smutny dzień. Pogoda trochę sobie żartuję, rano pięknie i słonecznie (dowodem jest zdjęcie), a potem ciemno, ponuro i zachmurzono. Nie przepadam za takimi dniami zwłaszcza w tygodniu, kiedy to muszę iść do szkoły. W weekend, który jest całkowicie wolny i mam czas, oczywiście taka pogoda mi nie przeszkadza. Bo można poczytać książkę, pooglądać serial, film i tak bez sensu się ponudzić. Czasem potrzebuję takich dni wytchnień. Lecz w tygodniu wolę gdy jest weselej na podwórku, to przynajmniej mi pomaga się uczyć i samoistnie poprawia humor.
W szkole nic takiego, kolejne zawały, kartkówki i dużo pisania, ale przynajmniej nie byłam przy tablicy ani na polskim, ani na matematyce. Jutro znowu kolejne siedem godzin siedzenia, potem powrót i znów nauka, tak monotonia. Ale jeszcze tylko dwa dni i trzy wolne dni, no może tan piątek nie zbyt wolny, ale bynajmniej żadnej szkoły i nauki. Za mniej niż dwa miesiące w końcu przerwa świąteczna, święta. Uwielbiam ten świąteczny klimat.
Byle do czwartku!

 
(jakby nie to odbicie)

10 komentarzy:

 1. U mnie pogoda raczej taka sama, zimno i trochę świeci słońce.

  http://carmelovaa.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, pogoda nie ciekawa. Jeszcze ta zmiana czasu wszystko popsuła. Dobrze że są weekendy tak jak wspomniałas w poście też lubię poczytać książkę i ogólnie poleniuchować.
  Swietny blog.

  veniice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super blog, śliczne zdj
  http://darka-blogg.blogspot.com/
  Obserwuję i liczę na rewanż

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post ;3
  horanek-horanek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. a u mnie dopiero teraz wyszło słoneczko haha :d cały dzień pochmurny a tu nagle szok ;d

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.