15 grudnia 2013

Światełka wszędzie!

Hej,
Jak tam mija wam weekend? Mi nawet fajnie, dużo leniuchowania, ale teraz romans z geografią, już nawet zaczęłam. Bardzo mi się nie chciało tego uczyć, ale kiedy wypisałam wszystko potrzebne zostało tego mało i bardzo dobrze. Jednak nie wiem co z tego wyniknie, oby było dobrze.
Ale już ciemno, u was nadal nie ma śniegu, u niektórych wiem że jest, ale u reszty. Trochę ta pogoda zagubiła się chyba, bo dziś nawet świeciło, a raczej raziło w oczy słońce. Oby ten śnieg zdążył do świąt, bo nie wyobrażam sobie świąt bez niego. Może z dwa/trzy lata temu tak było, ale z tego pamiętam był mróz i jakoś to było. Jednak dużo lepiej wygląda to wszystko z białym puchem.
Dzisiaj zrobiłam też kolejne choinki, które dołączyły do tych, które już sobie stały na oknie. Zdjęcia nie zrobię, bo jak już wyżej mówiłam jest ciemno, ale bynajmniej ładnie wyglądają światełka ozdobne w takim mroku. Już też dużo ludzi ma ustrojone domy, drzewa, niektórzy bardzo się pośpieszyli, bo mieli je od początku grudnia, ale teraz już bardziej pasują.
Dobrze nie będę was zanudzać i powracam do geografii :)


8 komentarzy:

 1. masz niesamowitego bloga i muszę przyznać, że mnie nim oczarowałaś ;*
  zapraszam do mnie
  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post i super blog :)) Ja też musiałam się uczyć dzisiaj geografii i szczerze ci współczuję... Sama się nie lubię uczyć. No, ale cóż trzeba ;)

  roxyamazinglife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. w zeszłym roku śnieg na święta był, tyle że wielkanocne :P

  również obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uhm, ale był na święta, ja bym chciała, aby tym razem był na święta, ale Bożego Narodzenia. :)

   Usuń
 4. U mnie dzisiaj świeci słońce i wyjątkowo ładna pogoda jak na grudzień jest ;p
  Też bym chciała, żeby spadł śnieg w święta ;)
  Ja choinkę ubieram dopiero w wigilie ;) Połowa grudnia to jak dla mnie za wcześniej na ustrajanie domów ;) http://workandart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też świeciło słońce i wczoraj i dziś. Ja też stroję choinkę w wigilię, ostatecznie dzień szybciej :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.