10 marca 2014

Blog's birthday!

Hej,
To już dziś, dokładnie tego dnia rok temu stało się coś ważnego dla mnie, najpierw nie myślałam o tym jakoś poważnie, był on dla zabicia nudy, a przy okazji do wspominania.
Tak to o czym mówię to mój blog, dziś ma już rok, to tak szybko minęło, nawet nie zdałam sobie z tego sprawy, a to jednak rok. Pamiętam wszystkie miłe chwile o których tutaj pisałam oraz o tych złych, których mimo wszystko było mało. Czasami uwielbiałam tu wchodzić, a czasem nie miałam najmniejszej ochoty. Przez co myślałam o zawieszeniu, ale mimo wszystko tego nie zrobiłam i teraz cieszę się z tego powodu. Pamiętam te wszystkie miłe komentarze, poprawiające mi humor, ale też kilka tych złych, negatywnych. Dobrze, że takie też były, bo wtedy wiedziałam na co bardziej zwrócić uwagę. Dzięki blogowi poprawiłam swoją ortografię i powiększyłam zasób słów, co teraz też bardzo widać, wystarczy spojrzeć na posty z początku i te obecne. Zmieniłam się trochę na lepszą osobę, jestem mądrzejsza, nie tak łatwo mnie przechytrzyć, jestem miła dla osób, które są miłe dla mnie, nauczyłam się ignorować niektóre sprawy, osoby, ale mimo wszystko nadal jestem sobą, tą która założyła tego bloga.
Mam nadzieję, że za rok będę mogła napisać podobny post.
♥♥♥

6 komentarzy:

 1. Ładny masz wygląd <3
  Oo to 100 lat dla bloga :D hehe
  zapraszam
  .
  http://paulinkq-my-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wytrzymałości;-)
  Pozdrawiam
  straaawberry-cake.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.