31 marca 2014

Dernière danse ♥

Hej,
No to jak tam wasz początek nowego tygodnia? U mnie całkiem w porządku, niektórych nauczycieli nie będzie cały tydzień, bo pojechali na obóz naukowy z trzecimi klasami, nie żeby coś, ale bardzo mi się to podoba. Tylko że zamiast lekcji z nimi mamy zastępstwa, umm już widzę jutrzejsze dwie historie, dlaczego ja tak bardzo nie lubię tego przedmiotu. Inne, angielski, niemiecki, fizyka, nawet chemia, je jakoś lubię i potrafię się szybko nauczyć, a historii za nic. Tak jakbym sama z siebie ją odrzucała, nawet kiedyś wsadziłam książkę z niej do lodówki. No cóż zrobić, jedyne co najważniejsze to trzymać się tej trói, chyba, że też zdarzają mi się przebłyski wiedzy. Dużo bardziej wolę inne lekcje, ale dlaczego akurat jutro musimy mieć takie trochę denne zastępstwa.
Dzisiaj już ostatni dzień marca, nie zapomnijcie, że jutro 1 kwiecień i Prima Aprilis
A pogoda świetna, lepszej chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć na ten czas, a teraz już 18, a mimo to tak fajnie jasno, dobra nawet ta zmiana czasu, choć teraz w szkole wszystkie zegary chodzą inaczej, a nawet jeden został przestawiony chyba do tyłu, a co tam. :)
#słonecznie

4 komentarze:

 1. Śliczny nagłówek <3
  http://onlydreams8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi niestety też historia nie wchodzi do głowy i jest to jeden z najgorszych przedmiotów jak dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednak nie jestem sama, dla mnie ona jest strasznie nudna.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.