9 marca 2014

Get a smile!

Hej,
Też to zauważacie, że wystarczy tak nie wiele, aby dzisiejszy dzień był udany oraz tak nie wiele, aby jednak ten dzień był nie udany.
Ja za to myślę, że wszyscy powinni cieszyć się codziennie nawet z drobnych miłych rzeczy, a nie przejmować się tymi złymi. Ja tak robię, a poza tym jestem wieczną optymistką, za to teraz mogę powiedzieć, że warto.
Pomyśl o wszystkich miłych rzeczach, które spotykają cie codziennie i uśmiechnij się. Jeśli chcesz wypisz je sobie i popatrz na nie.
Takie moje miłe sytuacje, które pewnie długo zapamiętam to :
♥ten sposób mówienia sobie "cześć" ♥wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy ♥wyjście/spotkanie się z przyjaciółmi ♥wydurnianie się podczas powrotu do domu ♥prawie codzienne noszenie wygodnych legginsów ♥pisanie z fajnymi ludźmi ♥wspominanie miłych wydarzeń ♥założenie ciepłych skarpet, krótkich spodenek oraz do tego picie ulubionej herbaty ♥tumblr ♥idole ♥rysowanie ♥słuchanie muzyki ♥śmieszny, udany dzień...
Teraz też chciałabym powiedzieć wszystkim, aby wierzyli w siebie i nigdy nie wątpili oraz aby liczyli na lepsze jutro, bo kiedyś na pewno ono przyjdzie.
Jeśli teraz to czytasz, to uśmiechnij się i myśl pozytywnie.
♥♥♥
A może wy wypiszecie kilka swoich takich rzeczy, które powodują u was codziennie uśmiech?

8 komentarzy:

 1. Żeby wywołać uśmiech trzeba tak nie wiele, ja mam zawsze uśmiech na twarzy gdy słucham Demi :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzę, że też Lovatic ♥
   :)

   Usuń
 2. Obserwuj za obserwuj ? Ja już ♥ + genialny post Demi♥
  http://reason-to-smile-for-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam obserwacja za obserwacje ja juz napisz w komentarzy czy ty tez jesli chcesz + Zapraszam : http://andziablogangelika.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.