W szkole następny dzień lajtu, oprócz sprawdzianu z matematyki-jak będzie 3 będzie dobrze...
Chyba zacznę się pomału pakować, choć pewnie i tak bym się wyrobiła w jeden wieczór, bo nie jadę na tydzień, tylko na dwa dni :)
O właśnie...na wycieczkę jedzie w sumie około 65 osób, a jest tylko 50 miejsc, z czego wychodzi, że niektóre osoby będą spały na ziemi, oczywiście nie z naszej klasy (e jakoś tam będzie) Pewnie dają dostawki, bo to i tak tylko jedna noc.
Nie piszę już więcej bo dziś nie jestem do pisania co chwilę robię jakiś błąd i muszę wracać usuwać i napisać dobrze no to idę Pa ;*
Bay ;)




