Hej :*
Takich Świąt to ja jeszcze nie miałam. Po pierwsze jestem chora, a po drugie napadało więcej śniegu niż w styczniu. Do tego jest wolne, a ja umieram ;( niestety chyba tak musi być...Dotychczas napadało ponad 20 cm, mam nadzieję, że nas nie zasypie
I ulubieńcy miesiąca: (nie ma ich za dużo, ale są)
do ust: Laura Conti orange lip balm
Wibo water sheen with maxi lip
do włosów: Joanna czarna rzepa
do twarzy(krem): Ziaja nagietkowa
sok: Vitanella z biedronki
do ciała(balsam): Bebeauty nawilżające mleczko z biedronki
I to pewnie tyle jeśli macie jakiś pomysł na posta to napiszcie i pamiętajcie mamy księgę gości :)
<nadal chora :( >
31 marca 2013
30 marca 2013
Święcimy :)
Tak to już dziś ten dzień Wielka Sobota. Byliście już poświęcić koszyczki, czy dopiero pójdziecie? Ja już byłam. Dzisiaj czuję się dużo lepiej niż wczoraj. Nadal mam gorączkę, ale już tylko 37.4 a wczoraj było 38.5 I ogólnie czuję się lepiej. Trochę mi się w głowie kręci. I jeszcze raz chciałabym wszystkim życzyć szczęśliwych, rodzinnych i radosnych świąt :* Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje :) Kocham was ;*
:)
:)
29 marca 2013
ŚNIEG???
Super co nie śnieg na Wielkanoc. Wchodzę sobie rano do łazienki, a tu szook na dworze biało!. Rozumiem na Boże Narodzenie, ale jest prawie kwiecień. Może na serio będą tylko dwie pory roku: zima i lato.?! Bądźmy optymistami :) Już jutro idziemy święcić koszyczki ;)
Chcę wszystkim życzyć miłych, radosnych, zdrowych i pogodnych świąt :*
Dziękuje za wszystkie miłe komentarze, kocham was :*
Pamiętajcie zostawiajcie po sobie ślad :) Teraz już jest księga gości, więc wiecie co robić :)
Chcę wszystkim życzyć miłych, radosnych, zdrowych i pogodnych świąt :*
Dziękuje za wszystkie miłe komentarze, kocham was :*
Pamiętajcie zostawiajcie po sobie ślad :) Teraz już jest księga gości, więc wiecie co robić :)
28 marca 2013
Porządki
Dzisiejszy dzień zaczęłam bardzo przyjemnie wstałam z łóżka o 8:00. Właśnie wstałam obudziłam się o 6:48, zobaczyłam zegar i dalej poszłam spać. Następnie znów o 7:34 i znowu zobaczyłam i dalej poszłam spać, aż za trzecim razem wstałam, była 7:59. Po śniadaniu zabrałam się do ścierania kurzów i ogólnie porządków w moich kosmetyczkach, na półkach. Na teraz skończyłam, bo dopiero w piątek będę odkurzać. To jest właśnie dziwne lubię sprzątać. Trochę sobie pozmieniałam w pokoju, w najbliższym czasie nagram room tour. Kocham tak bezsensownie sobie siedzieć, a może sensownie. Myślę nad nowym nagłówkiem. :)
Jest ładna pogoda i chyba porobię zdjęcia. Przynajmniej jeden cieplejszy dzień.
Czekam, aż mój list dojdzie do Lucy <3
Jest ładna pogoda i chyba porobię zdjęcia. Przynajmniej jeden cieplejszy dzień.
Czekam, aż mój list dojdzie do Lucy <3
27 marca 2013
Nareszcie!
Od dziś do za tydzień mam przerwę świąteczną. W szkole mieliśmy skrócone lekcje co mi się podoba. Wreszcie się wyśpię i odpocznę od wszystkiego i wszystkich. W tym tygodniu postaram się zachować dietę, bo znowu święta. Dzisiaj nie mam za bardzo tematu więc kończę. Właśnie teraz patrzę na bażanta, który chodzi sobie za płotem...tak wiem ciekawe zajęcie hah :)
26 marca 2013
Kolejny dzień
Dzisiaj było bardziej zimno niż dziś, w szkole 2 spr i 2 kar wczoraj przypomniało mi się dopiero w nocy...ale będzie dobrze. Jutro znowu kar z biologii i spr z fizyki :( Za to mamy skrócone lekcje i kończę o 11 czy 12. Dzisiaj przed chwilą wysłałam list do Lucy ;) Tylko czekam aż go przeczyta, był też tam taki liścik dla Julii, pewnie jeszcze na nią poczeka (wyjechała na jakiś obóz związany z bierzmowaniem itd.) Ale i tak się cieszę. Jeszcze jeden dzień i zaczynamy okres świąteczny. Nie wiem dlaczego, aż tak bardzo odczuwamy te 3 na minusie, może przez dużą wilgotność?..Wszyscy na około są chorzy (kaszel, katar) mam nadzieję, że na święta się nie rozchoruje. Pa ;* :)
25 marca 2013
Wiosna czy zima?
Tak jak w inne poniedziałki, wstałam o 7:20 i się ogarnęłam. W szkole lajt, na matematyce nie pytałam mnie, na dwóch lekcjach polskiego oglądaliśmy Romea i Julię, a zamiast religii była fizyka, ale bez zeszytów i książek więc też nic. Tylko na końcu był basen. Jutro tylko jeden spr. i kończę o dwie godziny wcześniej <jej>. Byliście wczoraj na live Lucy? Ja tak i jestem trochę zdziwiona 200 osób, a taki szum: wszyscy piszą i pokazują się na kamerkach, ale i tak było fajnie (byłam pierwszy i nie ostatni raz). Jest jutro konkurs z matematyki i wszyscy, którzy ubiorą się w paski lub kratkę nie muszą mieć mundurka.
Podobno mają być tylko dwie pory roku zima i lato i nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale to prawdopodobne bo zazwyczaj w marcu było już ciepło, a tu -3 stopnie wtf? Pa :*
Podobno mają być tylko dwie pory roku zima i lato i nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale to prawdopodobne bo zazwyczaj w marcu było już ciepło, a tu -3 stopnie wtf? Pa :*
24 marca 2013
;)
Brr...zimno -7 i do tego świeci słońce. Wiosna, teraz to nawet ją trochę czuję haha kocham weekendy. Ile dni jeszcze chodzicie do szkoły, bo ja do środy. Wczoraj za tydzień będziemy święcić koszyczki. Wolę Boże Narodzenie, ale Wielkanoc też lubię i 1 Kwietnia Prima Aprilis i zła wiadomość do dziewczyn lany poniedziałek. Dobrze, że w domu mam tylko tatę i brata :) Nie lubię być oblewana i dlatego zawsze uciekam . Raczej nie będzie śniegu na święta, bo to by było trochę dziwne. Dobra nie będę was nudzić miłej niedzieli :*
23 marca 2013
Słońce
Dziś jak już wstałam oślepiło mnie słońce. Kocham takie dni w końcu WIOSNA. Dzisiaj idę na 18-nastkę mojego brata. O 15:00 już będę w lokalu, nie mamy dzisiaj obiadu, ale i tak wytrzymam bo w szkole od 7:00 do 15:00 wytrzymuję bez jedzenia to kilka godzin też przeżyję. A wy piszecie list do Lucy? Mój już napisany tylko nie wiem jak podpisać kopertę...byle dojdzie. Do listu na pewno dołączę napis, bo rysować twarzy nie umiem :) I może coś jeszcze. Jaka tam u was pogoda? Już zima minęła choć jest jeszcze trochę śniegu. Teraz czekam na ciepłe dni.
22 marca 2013
Pytania
Pytania pochodzą z mojego starego bloga, ale chciałam żebyście się trochę o mnie dowiedzieli
- Imię przyjaciółki? Klaudia
- Ulubiona pora roku? Wszystkie lubię, bo każda ma to coś. Wiosna-wszystko zielone, Lato- ciepło wakacje, Jesień- liście opadają, Zima-śnieg, swetery itd. Taką naj jest WIOSNA
- Ulubione imię żeńskie i męskie? Dominika i Sebastian
- Ulubiony owoc? Mango, jabłko
- Ulubiona sałatka? Wegetariańska z ogórkiem i warzywami
- Ulubiony przedmiot? Język angielski i niemiecki, biologia, wf
- O której wstajesz, aby zdążyć do szkoły na 8:00? Około 6:33, 6:36
- Na ilu portalach, pocztach itp. Jesteś . Wymień? No to blogspot.com, blog.pl, you tube, facebook, nk, fotoblog, trzy onety, interia, gg, skype, chomikuj, ising, i to chyba wszystko.
- Korzystasz z szczotki czy grzebienia? Szczotki, ale grzebienia też używam.
- Ile masz lekcji tygodniowo bez dodatkowych? 40 lekcji bez dodatkowych
- Potrafisz robić biżuterię. Jak tak to jaką? Bransoletki z muliny <wow>
- Czy pieniądze mogą kupić miłość? Wszystko zależy od ludzi, ale to prowadzi do przyszłego rozpadu małżeństwa, bo nie było w nim miłości.
- Jak często odwiedzasz drogerie? Niekiedy raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie lub jak coś mi się skończy.
- Czy oglądasz kogoś na you tube? Tak oglądam, lucyandlucy1
- Czy lubisz zakupy? Tak uwielbiam <wow>
- Czy to prawda, że jeżeli nie wiesz, że wiesz, to wiesz, że nie wiesz? Tak wiem, że nie wiem kiedy wiem, że nie wiem
- Ile siedzisz w szkole ? pon-7, wt-8, śr-7, czw-7 i pt-5
- Korzystasz z komputera czy laptopa? Laptopa
- Ulubione zwierzęta? Psy i koty
- Masz rodzeństwo? Tak mam
- Kolor oczu? Niebieskie
- Ulubiony film? Angus, stringi i przytulanki
- Bajka z dzieciństwa? Smerfy
- Ulubiony kolor? Pomarańczowy, zielony, miętowy, i ogólnie to lubię wszystkie kolory Jeśli jeszcze coś chcecie wiedzieć to pytajcie w komentarzach
21 marca 2013
Recenzja
Nivea Creme


Krem do każdego rodzaju cery w każdym wieku. Jest uniwersalny, na dzień i na noc. Ja używam go na noc, bo na dzień mam ziaje nagietkową. Pewnie każdy go zna.
Od producenta: Najbardziej uniwersalny krem świata. Doskonale pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit, który czyni ją świeżą, gładką i zadbaną. Nie zawiera konserwantów.
Jego plusy:
+ świetnie nawilża
+ ma ładny zapach
+ nie podrażnia
+ wygładza skórę
+ niska cena(ok. 5 zł) , prawie wszędzie dostępny
- może zapchać przez obecny w składzie paraffinum.
Idealny na wypadek suchej skóry. Dla mnie jest świetny, ale każdy ma swoje zdanie.
O czym następny post może jakieś propozycje?
Krem do każdego rodzaju cery w każdym wieku. Jest uniwersalny, na dzień i na noc. Ja używam go na noc, bo na dzień mam ziaje nagietkową. Pewnie każdy go zna.
Od producenta: Najbardziej uniwersalny krem świata. Doskonale pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit, który czyni ją świeżą, gładką i zadbaną. Nie zawiera konserwantów.
Jego plusy:
+ świetnie nawilża
+ ma ładny zapach
+ nie podrażnia
+ wygładza skórę
+ niska cena(ok. 5 zł) , prawie wszędzie dostępny
- może zapchać przez obecny w składzie paraffinum.
Idealny na wypadek suchej skóry. Dla mnie jest świetny, ale każdy ma swoje zdanie.
O czym następny post może jakieś propozycje?
20 marca 2013
W kraju bagietek...
Francja- państwo, którego część metropolitarna znajduje się w Europie Zachodniej, posiadające także zamorskie terytoria na innych kontynentach. Francja graniczy z Belgią, Luksemburgiem, Niemcami, Szwajcarią, Włochami, Monako, Andorą i Hiszpanią. Terytoria zamorskie graniczą z Brazylią, Surinamem i Holandią. Kraj jest połączony z Wielką Brytanią przez Eurotunel przebiegający pod kanałem La Manche. Republika Francuska jest unitarnym państwem demokratycznym, w którym najważniejszy jest prezydent. Kraj należy do grona Założycieli Unii Europejskiej. Francja ze względu na liczbę ludności, potencjał gospodarzy, pozycję w Europie, silną armię uchodzi za jedno z najpotężniejszych państw świata. Wiosna to najlepsza pora na zwiedzanie Francji, jednak trzeba być przygotowanym na deszcze. Jesienią ranki są raczej chłodne i nieprzyjemne, ale się wypogadza.
Tolerancja
Po przeczytaniu tego postu zadaj sobie pytanie: Czy jestem tolerancyjny? Myślę, że większość z was odpowie tak. Są na świecie ludzie, którzy lubią Justina Biebera i są też tacy, którzy go nie lubią. Sama go jakoś specjalnie nie kocham, ale nie obrażam. I tu się zaczyna temat. Nie wiem za co niektórzy ludzie nienawidzą Justina, że jest utalentowany, czy dba o siebie i swój wygląd?! To w czym według was miałby chodził, w dresach? To nie wybiłby się, a w ogóle to chyba ważniejsze jest co śpiewa, a nie jak się ubiera. Ma dobry styl tak to prawda, no oprócz kilku stylizacji. Jeśli tak go nienawidzicie to napiszcie za co!!! Tak właśnie teraz odpowiedz sobie na to pytanie: Czy jestem tolerancyjny? Podobnie jest z osobami ciemnoskórymi lub One Direction...
19 marca 2013
Muzyka
Przypomniało mi się o pewnej historii. Ktoś kiedyś zapytał mnie o taką najulubieńszą piosenkę, a ja nie wiedziałam co powiedzieć. W myślach przeleciało mi tysiąc różnych utworów, przez reggae, hip hop do popu i rapu i nadal nie wiedziałam która to jest…? Muzyka jest częścią mnie. Nie potrafię uznać, którąś piosenkę jako numer 1, bo jest tego za dużo. A jak wy też tak macie, czy zupełnie inaczej co ? Ja to ja i nikt mnie nie zmieni, robię co robię, słucham co słucham i tyle. <> ;*
18 marca 2013
Hiszpania
Hiszpania-największe z trzech państw położonych na Półwyspie Iberyjskim. Graniczy z Portugalią, Monako, Francją, Andorą I Gibraltarem <Wielka Brytania>. Do Hiszpanii należą także Baleary na Morzu Śródziemnym, wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim, terytoria suwerenne : Ceuta i Melilla oraz liczne niezamieszkane wyspy. Hiszpania to kraj wyżynny i górzysty. Nauczanie jest bezpłatne i obowiązkowe dla dzieci w wieku 6–14 lat. Nauka w szkole podstawowej trwa 5 lat, w szkole średniej 7 lat w dwóch cyklach: I — 4-letni, będący kontynuacją szkoły podstawowej i II — 3-letni, przygotowujący do studiów i zakończony bakalaureatem. 31% powierzchni kraju, szczególnie na terenach górzystych, zajmują właśnie lasy. Największe kompleksy leśne znajdują się w północnej, wilgotnej części Hiszpanii (lasy liściaste i mieszane), zaś na południowym zachodzie przeważają lasy dębowe z dębem korkowym. :*
Moje włosy
^^ Zaraz po urodzeniu miałam czarne włosy, potem około wieku 3 lat wyjaśniały, a teraz są: najbardziej brązowe, od dołu ciemno brązowe, końcówki zrobiły się jakby rude, a z przodu są takie dwa blond pasma. Od zawsze wszyscy się pytają czy są one farbowane, a ja odpowiadam NIE! Raz nawet prawie dostałam uwagę za włosy, ale negocjowałam i tak w końcu nie dostałam, bo za co.? Co stosuję. Zamiennie szampon z Joanny czarna rzepa z odżywką i Garnier mango i kwiat tiare. Oby dwa się sprawdzają. Włosy myję co dwa dni lub specjalnie na jakąś okazję. Nie wiem czy są jakieś specjalne style mycia włosów. Ja myje je masując, stosując okrągłe ruchy. Czasami lakier jak trzeba. I to tyle ;*
Wczoraj znów byłam na zakupach, humor dalej dopisuje choć poniedziałek i do piątku jeszcze daleko. Kupiłam tam kilka rzeczy, ale je pokarzę później. Jutro znowu sprawdzian z geografii i kartkówka z historii, ale i tak dam radę. ;*
Wczoraj znów byłam na zakupach, humor dalej dopisuje choć poniedziałek i do piątku jeszcze daleko. Kupiłam tam kilka rzeczy, ale je pokarzę później. Jutro znowu sprawdzian z geografii i kartkówka z historii, ale i tak dam radę. ;*
17 marca 2013
Norwegia
Norwegia- jej terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, Svalbard i Wyspę Bouveta. Ma łączną powierzchnię 385 252 km² i liczy około pięciu milionów mieszkańców. Jest drugim najrzadziej zaludnionym państwem Europy. Głową państwa jest król. Norwegia graniczy z Finlandią, Rosją i Szwecją. Południowa i środkowa Norwegia jest położona w strefie klimatu umiarkowanego morskiego, a północ (za kołem polarnym) w strefie umiarkowanego chłodnego morskiego, graniczącego na północnych wybrzeżach z subpolarnym. W niektórych rejonach kraju śniegi utrzymują się cały rok, a temperatura zimą dochodzi do –40 °C a nawet zdarzają się jeszcze silniejsze mrozy.
Norwegia jest wysoko rozwiniętym krajem. Norweski PKB wynosił w 2006 roku nominalnie 335,2 mld dolarów, a po zmierzeniu parytetem siły nabywczej 191,7 mld dolarów amerykańskich. PKB per capita wynosił nominalnie 72 306 dolarów (2. miejsce po Luksemburgu), a po zmierzeniu parytetem siły nabywczej 43 574 dolarów (3. miejsce na świecie). Podatki stanowią 46% PKB, przy czym dużą cześć dochodów budżetowych stanowią dochody z państwowych firm wydobywczych. Ważną rolę w życiu kraju stanowi sport. Położona na północy Europy Norwegia miała i ma wielu wybitnych przedstawicieli przede wszystkim w sportach zimowych, jak również wiele ośrodków i obiektów zarówno rekreacyjnych, nastawionych na turystów, jak i specjalistycznych, przeznaczonych dla profesjonalistów. Norwegia jest jednym z niewielu krajów świata w którym, najpopularniejszymi dyscyplinami sportu są sporty zimowe.

Pisałam ten post myśląc o lucyandlucy1 ponieważ ona już 2 lata mieszka w Norwegii, zobaczcie jej blog lub pooglądajcie ją na youtube. Pozdrawiam :* <>
Subskrybuj:
Posty (Atom)