30 kwietnia 2014

Goodbye April.

Witaj wolne, witaj długi weekendzie.
Tak już znowu mamy wolne, ogólnie to te trzy dni szkoły nie były aż takie złe, było nawet trochę nudno i lajtowo. Mi to tam nawet pasuje. Dzisiaj mieliśmy ostatnią lekcję z naszą anglistką, od poniedziałku mamy nową. Oby była fajna i umiała nauczyć, bo angielski, akurat bardzo lubię.
A tak poza to już znowu koniec miesiąca, a jutro już maj, a dni do szkoły coraz mniej, na teraz około 33. Ogólnie to ten miesiąc był bardzo wolny i nawet fajny. A jak tam wasze postanowienia noworoczne, trzymacie się w nich, ja staram się jak najbardziej, na razie udaje mi się. Mam nadzieję, że wam też. :)
Pogoda dzisiaj była wspaniała, cieplutko, milutko i fajnie. Teraz jeszcze wolne, po prostu było by idealnie, ale podobno ma padać, a zwłaszcza w sobotę, kiedy będę stała w kościele w spódnicy. Ale może jednak nie, choć wątpię w dobrą pogodę. A wszyscy już tak planują grille i wyjazdy majówkowe. A już będą w temacie fajnej majówki :)
I'm feeling 29! / via Facebook

29 kwietnia 2014

Okay ♥

Hej,
No to jak tam u was, ten przed ostatni dzień w szkole w tym tygodniu? mój całkiem fajny, miły i ogólnie to podobny do innych. Zresztą minął też szybko.
Dziś za to było trochę bardziej ciepło po południu, za to rano było mgliście i zimno, a teraz wieczorem też już się bardzo ochłodziło, a wcześniej nawet grzmiało. Lecz nie padało, mimo tego, że tak się właśnie zapowiadało. Czasami ta pogoda mogła by się zdecydować.
Fajna taka świadomość, że jeszcze tylko jutro, a potem długi weekend, w końcu to tylko cztery dni, w których jeszcze będę musiała iść do kościoła ze sztandaru. Ale to tylko góra dwie godzinki, a do zachowania zawsze się dolicza. A tak to też nawet fajnie jest i czasami śmiesznie i dziwnie, ale to tam już normalne.
No to tak jeszcze tylko jutro, tylko jeden dzień i znowu wolne!
♥♥♥

28 kwietnia 2014

Lose control.

Hej,
Poniedziałek nawet jakoś minął, właściwie nie był taki zły, ale nie chciałam wracać do szkoły. Zwłaszcza, że jak siedziałam na fizyce to wciągu tego wolnego jeszcze bym spała. A tak trudno było wstać, dobrze że nie mam większych problemów z ogarnięciem się, bo inaczej cały czas bym zasypiała i się spóźniała.
Dzisiaj też nawet fajny dzień, liczenie czasu jak dużo minie czasu zanim nauczycielka zorientuje się, że jeden kolega nie siedzi tam gdzie zwykle, no tak 2 minuty 18 sekund, a kiedyś jak chciał siedzieć obok mnie to od razu go zauważyła. Eheh kapsel z tymbarka otwórz okno i ciekawe fakty. Czy tylko ja tak mam, że wszyscy mi mówią rzeczy, których mam nie mówić, aż w końcu o nich zapominam, mam nadzieję, że tak. Ale bynajmniej taki z tego pożytek, że nie rozprowadzam plotek i nikt się nie mnie przez to nie obraża, złości.
A pogoda kolejny raz ma humorki, najpierw nawet fajnie, potem zachmurzenie, a w końcu ulewa i burza. Ale mimo wszystko jest dużo cieplej, nawet podczas deszczu.
Teraz jeszcze tylko dwa dni i znowu wolne.
♥♥♥
grett:

untitled by ∞gravityrideseverything on Flickr.

27 kwietnia 2014

Wake me up

Hej,
No to jutro znowu poniedziałek, ale myślmy pozytywnie, będzie dobrze :)
Pogoda nawet trochę się polepszyła, ale nadal są chmury na niebie.
Dzisiaj już ostatni dzień wolnego, od jutra znowu wracamy do szkoły. Miałam dokończyć ten referat z chemii, ale jakoś nie chce mi się go dalej robić, przez to książka sobie leży i patrzy na mnie. Ale w końcu będę musiała to zrobić, nie mam wyboru.
Dzień ogólnie taki sam jak inne niedziele, czyli nudny. Były zamiary, nie ma zamiarów, no cóż, czasem tak jest. Na razie to pozostało mi pozytywne myślenie i nadzieja, że nie trzeba niczego na jutro do szkoły. Jak też zupełnie widać, nie mam dzisiaj zbytnio co pisać przez to kończę nudzić. :)
♥♥♥

26 kwietnia 2014

Never Been Hurt ♥

Hej,
I już dzisiaj weekend, ja jakoś go nie czuję, bo miałam go prawie cały czas. Ale teraz to wszystko się już skończy i wracamy do szkoły. Tak jak sprawdzałam egzaminy, to z angielskiego i matematyki poszło by mi bardzo dobrze, ale z przedmiotów przyrodniczych już nie. Ale w końcu czeka mnie to dopiero za rok, a to ogromnie dużo czasu.
Hmm pogoda deszczowa, nie fajna i ogólnie nudząca, cały dotychczasowy dzień taki ponury, ale może jeszcze się trochę polepszy, w końcu teraz trochę tak jakby się przejaśniało. Ale zimniej na pewno jest, ja już się przyzwyczaiłam do tej ciepłej nuty lata, a tu znowu ochłodzenie.
Bynajmniej przez cały ten wolny czas odespałam sobie to szybkie szkolne wstawanie. Pamiętam, że przez te ostatnie tygodnie przed świętami cały czas mi się chciało spać i nie było nawet mowy o szybszym wstawaniu, a dzisiaj obudziłam się już po piątej, a wstałam około ósmej. Mam nadzieję, że tych sił pozostanie mi na długo, a pewnie po dwóch tygodniach już będę znużona szkołą.
♥♥♥

25 kwietnia 2014

Panic.

Hej,
Chyba muszę zacząć dobrze analizować kalendarz, ponieważ dopiero jutro nie ma być tego prądu, ale no cóż. Tak jakoś wyszło, od tygodnia myślałam, że to będzie w piątek, a tu dzisiaj już po 10 i jakoś nadal nic się nie zmieniło, wtedy się zorientowałam. Ojj.
Pogoda znowu ma swoje humorki, raz fajnie i słonecznie, a za chwilę zimno i deszczowo. Dzisiaj jest dużo zimniej niż wczoraj czy też przedwczoraj. W końcu przyszedł weekend no to pogoda się pogorszyła. Znowu jest tak jak w zeszłym roku.
Dziś to tak właściwie ostatni wolny dzień, już od poniedziałku znowu zacznie się szkoła, jakoś bardzo nie chce mi się tam wracać. Ale to tylko trzy dni, a potem znowu długi wolny weekend. Więc nie jest najgorzej, w tym roku i tak mamy dużo wolnego. :)
♥♥♥

24 kwietnia 2014

You're so dark.

Hej,
No i kolejny dzień minął, znowu przeleciał tak szybko. Ale bynajmniej dziś zebrałam się w sobie i zrobiłam to co chciałam, został mi tylko referat z chemii. Ale go zrobię jutro, kiedy nie będzie prądu, z powodu jakiś prac. Jak jestem w szkole to jest elektryczność i wszystko działa, a kiedy mam ostatni dzień wolnego, akurat nie.
Dzień znowu taki fajny, nawet pogoda dopisała, cały dzień świeciło słoneczko, był kilka chwil zawahania i zachmurzenia, lecz nie padało. Tyle dobrze. Nie chciałabym znowu burzy. Ostatnio cały czas tak było najpierw fajnie i słonecznie, a po południu zaczynało padać i grzmieć. Jak jestem w domu to fajnie popatrzeć się przez okno na krople deszczu, ale jak mam gdzieś iść lub wracać do domu to jednak wolę suchą pogodę. No cóż, taki klimat. :) Ma uroki ale też i wady, jednak lepszy taki niż jakiś inny na przykład monsunowy.
♥♥♥

23 kwietnia 2014

Secret door ∞

Hej,
No to kolejny dzień minął, ten też był produktywny. Ale obijanie również było. Pogoda podobna do wczorajszej, ale dzisiaj z deszczem przyszła także burza i strasznie się błyskało i grzmiało. Nie ma to jak pomagać koleżance ugotować pierogi prze skypa haha a potem jeszcze ta dalsza dziwna rozmowa. Jest pozytywnie i fajnie, dobrze się z nią rozumiem, a zdanie innych jest mi tu nie potrzebne. W dalszym dniu nie chciałam siedzieć w domu no to poszłam do koleżanek, co skończyło się siedzeniem w domu u jednej z nich. Też było fajnie. Ogólnie dzień miło spędzony. Dzisiaj to egzaminy gimnazjalne mi pasują, ale za rok już nie będą, wtedy nie będą to te trzy dodatkowe wolne dni. Jeżeli ty też pisałaś dzisiaj pierwszą część mam nadzieję, że poszło dobrze i za razem trzymam kciuki na następne dni. :)
Miałam już się ogarnąć i zrobić choć trochę zadań, ale jakoś nadal mi to nie wyszło. Przez co jutro muszę zebrać się i to w końcu zrobić. Oby jutro pogoda dopisała na kolejne plany.
♥♥♥
bahliss2:

Camisole : Topshop Skirt : Zara Bag : Celine Trio Sandals : Zara

22 kwietnia 2014

Wait! ☆

Hej,
Jak tam wasz wtorek? mój bardzo fajny, najpierw wypad na zakupy, potem pomaganie i głównie to marnowanie swojego czasu. Dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę ile go zmarnowałam, pomyślałam o tym zaraz po tym jak przeleżałam pół godziny na dywanie. A czemu by nie, ale im mam mniej zadań do zrobienia to zajmuje mi to coraz więcej czasu. A niektóre rzeczy przenoszę z jutra na jutro, choć wiem, że będę musiała to zrobić. Jeśli widzę w czymś sens to zrobię to jak najszybciej albo, gdy wiem, że prędzej czy później będę musiała to zrobić, wolę to szybciej wykonać, a potem będę miała spokój. Bynajmniej taką mam zasadę. :)
Pogoda rano i do po południa była fenomenalna, świetna, idealna po prostu bardzo ciepło, a do tego słonecznie. Za to później zaczęło się chmurzyć i do teraz tak od czasu do czasu sobie popada. Ale przynajmniej przez pół dnia było fajnie :)
♥♥♥

21 kwietnia 2014

Dyngus!

Hej,
I jak tam mija wasz dyngus? mokro? a jeżeli nie to dopiero będzie.
Budzenie zimną wodą było by nawet skuteczne, ekstremalnie szybkie wstawanie i rozbudzenie od razu. Po co komu normalny budzik? lepsze będzie wiadro zimnej wody. Warto spróbować hahahh :)
A pogoda nawet fajna, choć dziś nie mam zamiaru nigdzie wychodzić. Bynajmniej w tym roku nie było śniegu, no i sobie nie ulepiłam świątecznego zajączka. Ale wolę słoneczko, ale mimo wszystko nie było go dzisiaj za dużo.
A teraz już prawie po świętach i dobrze, nie lubię zbytnio Wielkanocy, ale za to tyle wolnego. Teraz został mi jeszcze tydzień wolności. A on następnego poniedziałku znowu rozpocznie się szkoła. Przed tym całym rozpoczęciem tej przerwy już mi się nie chciało wracać, pięć sprawdzianów. A trzecioklasiści od środy będą się męczyć nad egzaminami. Życzmy im powodzenia, za rok to ja tam będę siedzieć. Potem trzy dni szkoły i znowu dwa dni wolne. Majówka, i do kościoła ze sztandarem, a tak się cieszyłam, że to znowu będzie jakiś dzień z tygodnia, a tu sobota. No cóż, a tam będzie dobrze.
♥♥♥

20 kwietnia 2014

Wielkanoc

Hej,
No tak to już dzisiaj mamy Wielkanoc, kolejne święta. A jutro dyngus, ojj będzie mokro. Mimo wszystko nie czuję jakoś bardzo tych świąt, może jeszcze się przekonam. Mam nadzieję, że tak.
Pogoda jak na razie dosyć dobrze się trzyma, mam nadzieję, że tak też pozostanie. Nawet fajnie ciepło, co aż zachęca do przejścia się na spacer. Tak też zrobiłam. Wszędzie tak cicho, nikt nie rusza się z domu, nawet samochody nie jeżdżą po drogach. Tak jakby wszyscy wyparowali, ale no w końcu święta. Dzisiaj post taki krótki, ale nie mam zbytnio co pisać, cały dzień trochę nudnawy w domu. Może jutro napiszę coś więcej. :)
Jak na razie dzień nawet fajnie spędzony. No to teraz jeszcze raz wesołych świąt!
♥♥♥

19 kwietnia 2014

Święta!

Hej,
Byliście już poświęcić koszyczki?
Ja rano, dzisiaj już nawet trochę czuję ten świąteczny klimat, choć i tak wolę święta Bożego Narodzenia, bo wtedy jest choinka, wigilia, po niej razem z rodziną spędzamy czas, wszystko jest takie fajne i śnieg, jak nie na podwórku to na zdjęciu lub filmie. :)
Dzisiaj wszystko fajnie, ale za to pogoda ma jakieś straszne humory, najpierw rano do popołudnia była fajnie, słonecznie, a później zaczęło strasznie wiać i padał deszcz, potem znowu słonecznie, a teraz pochmurno i ponuro. Oby jutro cały dzień świeciło słońce i było fajnie, liczę, że te święta będą tymi najlepszymi.
A teraz pora na trochę życzeń:

Życzę wam wszystkim, że te święta będą dla was pogodne, rodzinne, ciepłe, miłe, radosne i jak najfajniejsze. Oraz mokrego dyngusa i ogromu prezentów od zająca, a no tak zapomniałam o jednym, smacznego jajka! Po prostu wesołych świąt! :)

18 kwietnia 2014

Recovery ♥

Hej,
Już jutro Wielka Sobota i święcenie pisanek :)
Ale dzisiaj dużo osób biega po całym mieście, w kościele pełno, w wszystkich możliwych sklepach pełno, na drogach pełno, po prostu wszędzie pełno. Jutro znowu przy święceniu będzie tylee ludzi, a dlaczego w normalne niedziele nie ma ani połowy z tego. Albo się chodzi cały czas albo wcale, a nie tylko od święta. No, ale cóż, niczego się nie zmieni.
Jak tam u was porządki, zrobione? Głównym tematem teraz jest sprzątanie, wszyscy tylko chcą mieć jak najczyściej. Ja myślę, że też już raczej zrobiłam to co chciałam, jeszcze tylko jutro poodkurzam i mogę świętować.
Ale cudna dzisiaj pogoda tak cieplutko, miło i fajnie, czyli jednak nie będzie tego śniegu i dobrze. Słoneczko od samego rana zachęcało do wstania i skorzystania z tego dnia. Mam nadzieję, że jutro również będzie tak fajnie.
Jeszcze pod wieczór czeka mnie malowanie pisanek! jejku! od kiedy pamiętam to ja zawsze malowałam jajka. Nawet kiedyś zwykłymi kredkami, ale też wyglądały fajnie, a nie było tych kolorów widać na białku. Choć i tak najlepiej te gotowane w cebuli, drapie się wykałaczką z octem. To fajne, że każda pisanka jest inna, a właśnie przez to, że można ją ozdobić, pomalować jak tylko się chce.
♥♥♥

17 kwietnia 2014

Hold on! ♥

No tak, hej 
Jest już prawie 23, a ja dopiero piszę posta. Miałam już w planach napisać, ale jakoś ten dzisiejszy pierwszy wolny dzień szybko zleciał, toteż nie zdążyłam szybciej. To chyba tak jest, że im więcej czasu człowiek posiada to tym bardziej wszystko idzie mu powolniej. 
Fajnie dzisiaj było tak sobie pospać, choć rano budziłam się kilka razy, tak jakby mój mózg myślał, że idę do szkoły i się spóźnię. Można powiedzieć automatyczny budzik. :) Ale w końcu postanowiłam wstać. Wczoraj myślałam, że pogoda będzie nie za fajna i już miałam w planach zobaczyć jakiś fajny film z kocem. Ale było słonecznie, to też fajnie i prawidłowo, bo właśnie powinno być ciepło. I jakoś ten dzień minął, tak cały czas się włócząc po domu zupełnie bez sensu. Fajny taki dzień odpoczynku. Niby wszyscy nie lubią szkoły, ale jakby nie to szybkie wstawanie, sprawdziany i niektórzy nauczyciele, to jest nawet w porządku. Bo zawsze jednak są jakieś odpały na lekcjach, wszystkie te szkolne przyjaźnie, samo codzienne spotykanie znajomych. Ale to szkoła, a w szkole raczej nic się nie zmieni, zawsze to będzie miejsce 'nauki'. Choć dużo lepiej się tam idzie z pozytywnymi myślami.
Hmm no i święta zbliżają się wielkimi krokami, chociaż jakoś nie czuję tego świątecznego klimatu, a jak u was? :)
♥♥♥
stfukarla:

♡ i follow everyone back ♡

16 kwietnia 2014

Royals ☆

Hej,
No to od dziś mamy wolne w szkole, jak dobrze, 11 wolnych dni. Już mam jeden wielki plan, wyspać się, najchętniej położyłabym się dzisiaj, a wstała dopiero 27 kwietnia, żeby niby zrobić te zadania. Bo jak mało śpię to robię się trochę nadpobudliwa oraz dużo mówię, co jak dla mnie jest prawie normalne. No to teraz odeśpię sobie wszystkie te poranki, w których najchętniej rzuciłabym wszystko i wróciła do łóżka. A teraz nareszcie mogę to zrobić. No dobrze, więc już chyba dość naczytaliście się o moim "planie" no to teraz wrócę do normalnych tematów.
Pogoda nadal taka sama, choć jednak nie padało, ale było strasznie zimno, a w szkole zwłaszcza, cały ten tydzień marzliśmy, dobrze, że dziś pomyślałam i ubrałam się w ciepły sweter. :) Podobno ma być cieplej, ale czy tak będzie na pewno nie wiem. Trochę nawet w to wątpię, bynajmniej na razie wcale się tak nie zapowiada. Ale zobaczymy w przyszłości.
♥♥♥
 

15 kwietnia 2014

Go back to bed ♥

Hej,
I jak tam minął drugi i przed ostatni dzień w szkole w tym tygodniu? mi bardzo fajnie i śmiesznie, hahah wymyślona historia sms'u od mamy o nie spuszczonym sedesie hahaha a kto to wymyślił? ja, najwidoczniej chemia też może być ciekawa. :) oraz prognozowanie pogody na niemieckim, a ogólnie cały dzień był taki śmieszny.
Pogoda zaskakuje coraz bardziej, cały dzień był zachmurzony, w czasie południa zaczęło padać, potem przestało, a potem zrobiło się strasznie ciemno i zaczął padać grad, po prostu była burza. Jakoś tak dziwnie. Ale podobno na święta ma być ciepło, choć znowu niby dziś w nocy ma padać śnieg, no to już nic z tego nie wiem.
Ale święta chce ciepłe, w końcu chcieliśmy śnieg na święta, ale Bożego Narodzenia, a nie Wielkanoc. :)
♥♥♥

14 kwietnia 2014

Skinny Love ♥

Hej,
Jak tak dzisiejszy poniedziałkowy dzień, u mnie całkiem w porządku, zresztą tak jak inne dnie. Jest pozytywnie, bo w końcu jeszcze tylko jutro, środa i u mnie w szkole mamy wolne z powodu świąt. A jeszcze za tydzień będą egzaminy gimnazjalne. Teraz to dla mnie tylko trzy wolne dni, ale za rok to ja będę siedzieć w tych ławkach. Dobrze, że jeszcze mam ten rok, podobnie z wyborem dalszej szkoły. Niektórzy z mojego rocznika już mają dalekie plany, a ja nie wiem co będę robić za tydzień :) ale też nie jestem sama. Ale jeszcze będą jakieś propozycje, a potem jeszcze doradztwo zawodowe, więc nie będzie źle.
Oprócz tego dzisiejszy dzień, to kolejny, w którym wróciłam cała mokra, ale później świeciło słońce i było nawet trochę cieplej. Za to w szkole strasznie zimno cały dzień. Może jutro będzie cieplej, czy będzie jeszcze ten śnieg, nie wiem, kompletnie nie mam pojęcia, w końcu pogoda zawsze może nas tak zaskoczyć. Ale raczej w tym roku nie ulepię śnieżnego królika. :)
♥♥♥