28 kwietnia 2014

Lose control.

Hej,
Poniedziałek nawet jakoś minął, właściwie nie był taki zły, ale nie chciałam wracać do szkoły. Zwłaszcza, że jak siedziałam na fizyce to wciągu tego wolnego jeszcze bym spała. A tak trudno było wstać, dobrze że nie mam większych problemów z ogarnięciem się, bo inaczej cały czas bym zasypiała i się spóźniała.
Dzisiaj też nawet fajny dzień, liczenie czasu jak dużo minie czasu zanim nauczycielka zorientuje się, że jeden kolega nie siedzi tam gdzie zwykle, no tak 2 minuty 18 sekund, a kiedyś jak chciał siedzieć obok mnie to od razu go zauważyła. Eheh kapsel z tymbarka otwórz okno i ciekawe fakty. Czy tylko ja tak mam, że wszyscy mi mówią rzeczy, których mam nie mówić, aż w końcu o nich zapominam, mam nadzieję, że tak. Ale bynajmniej taki z tego pożytek, że nie rozprowadzam plotek i nikt się nie mnie przez to nie obraża, złości.
A pogoda kolejny raz ma humorki, najpierw nawet fajnie, potem zachmurzenie, a w końcu ulewa i burza. Ale mimo wszystko jest dużo cieplej, nawet podczas deszczu.
Teraz jeszcze tylko dwa dni i znowu wolne.
♥♥♥
grett:

untitled by ∞gravityrideseverything on Flickr.

8 komentarzy:

 1. Mi to się strasznie w tej szkole nie chce siedzieć XD ale dwa dni i wooolnee <3
  Zapraszam: http://hello-donia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi na ogół w szkole sie nie chce siedzieć ale z racji że mam 20 szalonych chłopaków w klasie to nigdy nie jest nudno ;)
  http://cassieeeeeeeeeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już w środę robię sobie wolne Nadrobiłam właśnie zaległości i przeczytałam ostatnie posty :) Mam prośbę, spełniam marzenie związane z współpracą. Pomożesz mi je spełnić i klikniesz w pare linków? http://claudetta14.blogspot.com/ będę bardzo, bardzo wdzięczna

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja od środy się wyłanczam :)
  Super post :)
  Obserwacja za obserwacje?

  carlyandcarly1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.