22 kwietnia 2014

Wait! ☆

Hej,
Jak tam wasz wtorek? mój bardzo fajny, najpierw wypad na zakupy, potem pomaganie i głównie to marnowanie swojego czasu. Dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę ile go zmarnowałam, pomyślałam o tym zaraz po tym jak przeleżałam pół godziny na dywanie. A czemu by nie, ale im mam mniej zadań do zrobienia to zajmuje mi to coraz więcej czasu. A niektóre rzeczy przenoszę z jutra na jutro, choć wiem, że będę musiała to zrobić. Jeśli widzę w czymś sens to zrobię to jak najszybciej albo, gdy wiem, że prędzej czy później będę musiała to zrobić, wolę to szybciej wykonać, a potem będę miała spokój. Bynajmniej taką mam zasadę. :)
Pogoda rano i do po południa była fenomenalna, świetna, idealna po prostu bardzo ciepło, a do tego słonecznie. Za to później zaczęło się chmurzyć i do teraz tak od czasu do czasu sobie popada. Ale przynajmniej przez pół dnia było fajnie :)
♥♥♥

8 komentarzy:

 1. Podoba mi się tu ! :)
  Fajne zdjęcie :) przeleżeć pół godziny na dywanie :D No ciekawe zajęcie :D
  Obserwuję:*

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog
  u mnie pogoda była dobra do 18 potem zaczęło padać :)
  obserwuje
  zapraszam do mnie : http://klaudusia-caly-moj-swiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dziś biegałam w krótkich spodenkach taki upał był ! :) wieczorem też popadało chyba jak w całej polsce. Też pół swojego dnia zmarnowałam no ale cóż, bywa ;D
  Pozdrawiam
  http://cassieeeeeeeeeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia ♥
  Może Obserwacja za Obserwacje? Zaobserwuj mój blog i zostaw komentarz a ja odwdzięczę się tym samym :) juliandjuliet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.