25 sierpnia 2014

At 2 am

Hej,
Wczoraj, a właściwie dzisiaj, bo to o drugiej w nocy (strefy czasowe), odbyła się gala VMA. Sama jej nie oglądałam, najpierw jednak próbowałam gdzieś ją znaleźć na internecie, ale nic takiego nie znalazłam. Za to dzisiaj już są takowe, powtórki. Teraz tylko trafić na właściwą godzinę. Ale oglądałam zdjęcia i trochę też się dowiedziałam od ludzi, tak aktualnie to jest główny temat. Z tego co wiem, dużo się podziało, akcja Miley, występ Beyonce, na scenie Jay-z i Blue Ivy. Reakcja Katy Perry na wygraną Fifth Harmony...trochę tego jeszcze bym mogła powiedzieć, ale jakby ktoś byłby bardziej ciekawy tak jak już mówiłam są powtórki i na internecie i na MTV.
A teraz już oddalmy się od tego tematu. Oczywiście co to był by za post bez wspomnienia o pogodzie, która dzisiaj zaskoczyła nas pozytywnie. Słonecznie, ciepło i przyjemnie tak najprościej można ją opisać. Lecz mimo temperatury w powietrzu wyczuwalna jest już jesień. Za to jutro już znowu ma powrócić zachmurzenie i przelotny deszcz. No cóż tak widocznie zapowiada się koniec wakacji.

6 komentarzy:

 1. Ja niestety nie oglądałam
  Poklikasz u mnie ?
  Obserwujemy ?

  http://przestrzen-piekna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam, cudownie <3

  Obserwujemy? Jeśli tak, to zacznij, ja się na 100% odwdzięczę. Tylko powiadom, że obserwujesz ! :)
  walkinqdeath.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chyba też muszę obejrzeć powtórkę. ;)

  Pozdrawiam
  http://kolorowaosobowosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.