5 sierpnia 2014

Wooah

Hej,
Kolejny dzień, do innych całkiem podobny, choć bardziej pogody, może tam było kilka chwil, w których już prawie padało, ale powstrzymało się. Całkiem dobra była pogoda, a w porównaniu z ostatnimi dniami nawet bardzo dobra.
Można powiedzieć, że dzisiaj nowy dzień i kolejny film zobaczony, co ja z tymi filmami teraz mam nie wiem. Może to, że odkryłam zalukaj oraz jak oglądać tam filmy też trochę do tego się przyczynia. Jednak jutro już chyba kolejnego nie zobaczę i na chwilę odstawię tą stronę. Więc dzisiaj oglądałam Believe movie po raz pierwszy i mogę powiedzieć tyle kolejny świetny film..świetny (?) on jest idealny, perfekcyjny, najlepszy, spokojnie mogę go zaliczyć do moich ulubionych. A teraz mam kolejny opis do opisania. Takie tematowe posty z recenzjami uwielbiam zarówno pisać, jak i je czytać, bo zawsze mogę znaleźć jakiś wspaniały. Teraz jakoś szybko mijają mi dni, czuję, że coraz bliżej do szkoły, mimo, że nadal został jeszcze miesiąc, ale to chyba wystarczająco na całkowite przygotowanie się i odpoczęcie.

2 komentarze:

 1. Fajne :D Może w następnej notce opiszesz swój idealny dzień?
  + mam prośbe, skomentujesz moją nową notke? będę bardzo szczęśliwa :) dopiero zaczynam.. ---> Moja notka, klikaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może za jakiś czas, najpierw dobrze o tym pomyślę :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.