15 sierpnia 2014

Perspective

Hej,
następny dzień, choć jak dla mnie wcale nie przypomina piątku, w końcu święto, w kalendarzu 15 sierpień jest zaznaczony na czerwono, więc coś to znaczyć musi [:)]
Jutro sobota, mój odróżniacz dni tygodnia  zupełnie tak nie sądzi, jak już to dziś mam niedzielę, a jutro już poniedziałek. Może jak rano się obudzę i wstanę to już normalnie wrócę do właściwej soboty.
Uwielbiam cały dzień mieć zajęty i zorganizowany, właśnie dlatego moim ulubionym dniem tygodnia jest wyżej wspomniana sobota. Toteż dlatego, że po zrobieniu wszystkiego co planowałam mogę resztę dnia odpoczywać i mieć 'wolne'. Niedziela też jest fajna, ale tak czy inaczej to zawsze będzie najnudniejszy dzień, jest tak od kiedy pamiętam. Ale oczywiście występują też zaistniałe wyjątki.
Podsumowując dzień mocno przypominający niedzielę, nawet pogoda była co do tego zgodna, czyli przejściowa burza i deszcz.
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.