30 sierpnia 2014

Partition

Hej,
Dzisiaj ostatni raz kiedy możemy spokojnie iść spać bez myśli, że już jutro szkoła,m oczywiście nie licząc weekendów, wakacje 2014 pomału dobiegają ku końcowi. Teraz pewnie wiele z was chciało by się cofnąć do czerwca albo zatrzymać czas, ostatecznie przyśpieszyć wszystko i przenieść się do początku kolejnych wakacji. Ja mimo wszystko wolę zostać tutaj, jak najlepiej korzystać z całego możliwego czasu. W końcu nadejdzie jesień kolejna świetna pora, będzie trochę zimniej, ale to normalne, tak jak co roku. Potem zima, święta i wszystko znowu minie tak szybko.
Dzisiaj dzień kolejny taki bardzo fajny, słońca raczej się nie dało ominąć, a w końcu miło, że trochę się pokazało. Tym razem przynajmniej nie było widać ciemnych chmur. Cały dzień jak to sobota dosyć zaplanowany, choć też miałam napisać trochę szybciej. Zrobię posta #wtymrokuszkolnym, bo to całkiem fajna sprawa, ale nie wiem czy już jutro czy gdzieś na początku września. Jakoś to jeszcze zaplanuję. :)

lazypacific:

 

6 komentarzy:

 1. uff dobrze, że ja jeszcze mam miesiąc wolnego;)

  _____________
  u mnie? moje stylizacje i makijaże w magazynie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też bym nie chciała się cofnąć, cieszę się, że jestem w tym miejscu gdzie jestem. :) Jedynie chciałabym przeżyć jeszcze raz parę momentów, ale będą nowe.:D
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 3. miejsce bardzo fajen!


  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.