17 lipca 2013

"Now is good".

Hej, dzisiaj o fantastycznym filmie czyli "Now is good"
To niesamowity film o nastolatce chorej na białaczkę, po mimo czteroletniej terapii, lekarze nie dają jej szans. Toteż Tessa próbuje wykorzystać ten pozostały czas. Zrobiła listę rzeczy które chce zrobić przed śmiercią, na niej jest między innymi spróbowanie narkotyków, alkoholu.
Jej najlepsza przyjaciółka Zoey jest podekscytowana i popiera skandaliczne pomysły Tessy aż dowiaduje się że jest w ciąży. Najpierw Zoey chciała usunąć dziecko lecz Tessa wybiła jej to z głowy.
W końcu Tessa poznała sąsiada Adama, który był "inny". I tak rozkręca się cały film. Jeśli chcesz zobaczyć jak potoczy się gra musisz koniecznie zobaczyć cały film. Ja oglądałam na Youtube z napisami, ale było warto. Najlepszy film pokazujący całą prawdę...trochę smutny, ale prawdziwy.

16 lipca 2013

Setny post!!!

100 post!
Hej, tak jak mówiłam, dzisiaj wielkie podsumowanie. Więc zaczynajmy.
Na początku bardzo chciałam podziękować wam wszystkim ;* . Bez was pewnie już by nie było tego bloga. Jednak dzięki wam i waszym miłym komentarzom miałam siłę do pisania. Było wiele szczęśliwych dni, ale było też kilka smutnych. Zazwyczaj starałam się pisać codziennie, co dwa dni, ale był też taki cały tydzień bez postu. Dużo historii, zdjęć, tematycznych postów jak i takich spontanicznych. Bloga mam dokładnie od 10 marca, minęły dopiero cztery miesiące, a już tyle wyświetleń. Z wyświetleń jestem ogromnie dumna bo nie pochodzą one tylko z Polski :O
Teraz bardzo dobrze wiem, że warto mieć bloga, bo ta pamięć zostaje. Każdy dzień ma inną historię, która dzięki blogu zostanie w mojej pamięci.
Dziękuję !!! <3 <3 <3

15 lipca 2013

99 post!

                     To już! Nareszcie! Już teraz! Aaaaaaa! Hahaha!                    
Hej, chodzi mi o      99 post! Nie wiedziałam, że to tak szybko zleci, że będę miała tyle wejść i tyle miłych komentarzy. Dziękuję, ale dopiero w następnym poście będzie takie ogromne podsumowanie. Na teraz to pewnie koniec notki, wiem że taka mega krótka, ale dopiero będzie długa. :* 

14 lipca 2013

Niebo!

Hei, dzisiaj już poprawiła się pogoda, ładnie świeci słońce może jest trochę wietrznie, ale lepiej niż wczoraj. Pomyślałam, że ten post mógł by być o niezwykłej przestrzeni czyli o niebie. Jest ono w ciągłym ruchu, ciągle zmieniając się. Raz groźne, raz beztroskie. Może też wróżyć pogodę na następny dzień, bo jeśli jest mało chmur i słońce ładnie zachodzi to pewnie jutro będzie piękna pogoda. Piękne także są błyskawice, które tworzą się podczas burzy (co z tego że boję się burz). Pod astronomicznym kątem niebo nadal jest przepiękne, te wszystkie mgławice, gwiazdy i Księżyc. Warto w nocy spojrzeć na Księżyca, oczywiście przez lornetkę. Jest najbliżej, dlatego go najbardziej zobaczymy. Mi i tak zawsze najbardziej będzie się podobał widok nieba z chmurami tu z Ziemi.





    
;*

13 lipca 2013

Idealny kok.

Hej, dzisiaj kolejny dzień brzydkiej pogody. Nie pada, ale nie świeci też słońce, trochę rosi, ale to nic. Wczoraj nareszcie kupiłam sobie wypełniacz do koka. <jej> Dla osób, które też szukają, w rossmannie nie ma wypełniaczy, ja swój kupiłam w H&M. Jestem w 100% zadowolona. Bo jest prosty w użytku i ładnie wyglądają takie koki. Przynajmniej nie przeszkadzają mi żadne włosy. Mój wypełniacz wygląda mniej więcej tak: 

Myślę, że długo będę go używała. Mam nadzieję, że wprawa dopełni wygląd mojego koka. To by było na tyle i do fajnej pogody. <3

12 lipca 2013

The USA

Hej, dzisiaj post o fajnych ubraniach i dodatkach z flagą USA. Niektóre są ładne, ale są też inne trochę brzydsze. No to zaczynajmy :
    


Najbardziej z tego wszystkiego podobają mi się shorty i torebka. Nie przypadły mi do gustu buty także z flagą. W ogóle buty nie powinny mieć żadnych flag na sobie.
 
Można powiedzieć, że pogoda żartuje sobie z nas, bo to ma być lipiec?.. Deszcz, zachmurzenie i wakacje to nie dopasowany związek. Są wakacje to ma być ciepło i słonecznie. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej.
:*

9 lipca 2013

Tess kontra chłopaki!

Hej, 
Dzisiaj o fajnym serialu z Nickelodeon. Czyli "Tess kontra chłopaki" (angielski odpowiednik to "Live with boys") To taka opowieść o dziewczynie, która żyje z trzema braćmi i tatą. Walka o łazienkę i jedzenie to norma. Najstarszy jest Gabe, potem Tess i jej bliźniak Sam i najmłodszy Spencer. Ich matka nie żyje i wychowuje ich jedynie ojciec Jack, który jest nauczycielem w-f-u. Najlepszą przyjaciółką Tess, jest Allie. Tess z charakteru jest bardzo uczciwa i zawsze towarzyszą jej wyrzuty sumienia, oczywiście jeśli zrobi coś bez wiedzy ojca. Co dzieje się dość często, ale zawsze powie prawdę. Zazwyczaj ten serial leci dość późno bo o 23:30, ale powtórki są puszczane w sobotę lub niedzielę prawie cały dzień. Warto zobaczyć, bo nigdy ten serial nie jest nudny. Pełno nowych spraw i kłótni.


8 lipca 2013

Fajne strony!

Dziś o stronach internetowych, które najbardziej lubię. Jest ich nie dużo, ale za to częściej je odwiedzam. Są to besty, demotywatory, klopsztanga. Teraz każda z osobna :
- Klopsztanga lubię najbardziej, to taka strona po śląsku. Więc jeżeli ktoś nie rozumie po śląsku to go to nie będzie śmieszyć.
-Demotywatory są na drugim miejscu. Mają sens i przesłanie, nie są to takie sobie obrazki i nic więcej. Ale mają też takie sobie po prostu obrazki.
-Besty są na trzecim miejscu. Poznałam je jako taką stronę z różnymi obrazkami. Czasem jest sens, a czasem nie. Ale zazwyczaj to ta druga opcja dominuje w tej stronie.
To by były te trzy strony oraz kilka słów o nich :)


Dżin
(klopsztanga)

Czas – Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Łap każdy moment, który Ci został, bo jest wartościowy.
(demotywatory)

(besty)

6 lipca 2013

No to kolor!

Hejka :)
Pisałam, że później pokaże wam paznokcie, no to...
Dzisiaj już pomalowałam paznokcie tym nowym lakierem i wyglądają tak :



Są bardzo zauważalne, myślałam że będą bardziej takie różowe, a tu czerwone, ale i tak są ładne.
Są wakacje więc mogę mieć i takie, ale do szkoły to nie za bardzo, niestety...
Dzisiejsza pogoda waha się raz by padało, a raz świeciło. Ale bardziej na niebie gościło słońce, a zwłaszcza po południu.
Pa ;*

5 lipca 2013

Na powietrzu!

Hei,
Nie ma to jak laptop. Zazwyczaj, żeby korzystać z internetu musiałam siedzieć w domu. Dzisiaj używam baterii i siedzę sobie na dworze. To co jest zadziwiające, że tutaj mam trochę lepszy zasięg (internet) niż normalnie w pokoju. Fajnie by było jakby internet był wszędzie przez satelitę. Na razie tak nie jest, ale w przyszłości. Było by o wiele lepiej niż dotychczas. To tylko pomysł, a do takiej rzeczywistości jeszcze daleko.
Dziś już nie jest tak ciepło jak wczoraj, ale i tak fajnie. Temperatura zmniejszyła się o kilka stopni, a odczuwam jakby o dziesięć czy więcej. Bo już jak się przyzwyczaiłam do ciepła, to temperatura leci w dól. I chyba zaczyna padać. No cóż...Oby jutro było lepiej





4 lipca 2013

Artystyczne zdjęcia!

Hei,
Dzisiaj pokarze wam trochę moich takich innych zdjęć. Zrobiłam je w ostatnim czasie, czyli tak tydzień temu może mniej. No to więc :





Te zdjęcie zrobiłam z może rok temu, ale go nigdy nie dodałam, no to przy okazji jest i one.
Najbardziej z nich wszystkich podoba mi się to z zachmurzonym niebem i lasem (trzecie)  oraz drugie. Ogólnie lubię zdjęcia nieba i chmur. Kocham je po prostu. Nie wiadomo ile zdjęć zrobiliśmy niebu, one i tak będą inne. Niebo cały czas się zmienia, w dniu i w nocy. I to w nim jest magiczne.

Pogoda z dnia na dzień staje się lepsza, ale znowu ma się popsuć według prognoz. Miejmy nadzieję, że znów się pomylą, bo zwłaszcza w wakacje ma świecić słońce tyle ile może. :)
Pa :*


3 lipca 2013

Day with friends!

Hej hej jeszcze raz hej hej...
Dzisiaj taki bardzo fajny dzień, bo jest ciepło oraz poszłam z kolegami i koleżanką na fontannę, pizzę, a na koniec na plac zabaw. Jakoś bardzo długo na fontannie nie byliśmy, bo się zmoczyliśmy, a potem schliśmy. Na placu zabaw było tak jakbyśmy mieli po kilka lat, nie zważając na innych. Tyle dobrze, że nie było dużo dzieci. Przypomniałam dziś sobie jak to było w przedszkolu, była tam taka fajna górka i było jedno czy masz sukienkę, spódnice czy spodnie i tak zjeżdżało się (na butach).
Pogoda dopisała, od ostatnich dni dziś jest najcieplej. Dziś nie spaliłam sobie pleców, pomyślałam i się posmarowałam xd

                     
                    (Zdjęcie pochodzące z bloga http://charlie-fotografia.blogspot.com/)
To zdjęcie jest śliczne, a więcej takich fajnych zdjęć znajdziesz tu

2 lipca 2013

Nowy lakier!

Hej,
dzisiaj piszę dość szybko jak do mnie. Nareszcie mam idealną spódnicę do sztandaru oraz rożowo-pomarańczowy lakier do paznokci. Co do kupowania spódnic i spodni to mam dość duży problem, bo wszystkie w pasie mam luźne. Tą, którą kupiłam też mam trochę luźną, ale zrobi się poprawki i będzie dobrze. Dodatkowym problemem było, że spódnica musiała być czarna, do kolan i prosta/klasyczna, na szczęście już ją mam i nie muszę potem na szybko kupić. Lakier został zakupiony w biedronce xd oczywiście z szuflady (chyba tak to się nazywa) Bell. Wygląda tak :
Aktualnie go nie użyję, bo na paznokciach mam frenche, które dość długo się trzymają. Więc w następnym tygodniu użyję właśnie tego.

To by było na tyle więc pa :*


A tutaj na paznokciach 



1 lipca 2013

Wygrałeś Big Milka!!!

Hej, jak już pewnie przeczytaliście tytuł posta, wygrałam Big Milka. Choć nie jestem już taka mała i tak taka wygrana cieszy. Oczywiście bardziej bym się cieszyła z poważniejszej wygranej, ale warto być optymistką. Bo nawet taki wygrany lód powoduje rogal na twarzy.
A teraz coś trochę z sensem. Dzisiaj pierwszy dzień wakacji, przynajmniej pogoda się poprawiła. Zawsze sobie mówię wakacje wstanę późno, a tu o 8:45 na nogach. Za to jakbym miała iść do szkoły to o 9:00 bym się nie ruszyła z łóżka. xd
Podobają mi się wysokie pełne, a nie takie jakie ja zrobię, koki. Toteż chcę sobie kupić wypełniacz, na pewno okrągły, bo go wiem ja założyć, a te dziwne długie gumki już nie wiem. W ogóle według mnie ładniej wyglądają te okrągłe. Mam nadzieję, że w rossmannie znajdę mój wymarzony wypełniacz.