17 lutego 2020

My kisses are history

Hej,
Poniedziałek.

Oficjalnie rozpoczęłam drugi semestr studiów. Na razie jeszcze mnie nie wyrzucą, ani też nie rezygnuję z nich. Teraz dopiero zobaczę jak to wszystko się rozkręci.

Dzisiejszy dzień był raczej taki normalny, miałam tylko wykład i wf, więc też dosyć szybko skończyłam zajęcia. A po nich byłam jeszcze w sklepie, ale tylko po kilka rzeczy.

Poza tym mocno chwyciłam się za matematykę z etrapezem. Tak bardzo, że już mam tego dość, ale jeszcze trochę tych zadań porobię. 

Ostatecznie umyję się i pójdę spać, tylko jeszcze przed tym będę musiała spojrzeć na języki i co tam ten miesiąc temu robiliśmy. Mam nadzieję, że włoskiego nie zapomniałam, w końcu makaron na obiad dziś był.
grafika fashion, outfits goals, and inspiration

16 lutego 2020

Now that you have me, do you want me still?

Hej,
Niedziela.

I powrót do mieszkania na studia. Tym razem wracałam pociągiem nie sama, a z koleżanką więc miałyśmy ponad godzinę do podzielenia się nowymi plotkami. Zeszłym razem jak jechałam to uczyłam się zarządzania, więc to był całkiem miła odmiana.

No to zaczynam ten drugi semestr.

Teraz jeszcze trochę posiedzę bo dopiero co się umyłam i zrobiłam herbatę. Może uda mi się nadrobić dwa odcinki Sanatorium miłości, bo podobno ten dzisiejszy odcinek był dosyć pikantny.
grafika car, blue, and night

15 lutego 2020

So we're there, now it's real

Hej,
Sobota.

Dzisiaj przede wszystkim skupiłam się na sprzątaniu, taka normalna sobota.

Rano wstałam po ósmej, miałam dobre śniadanie, a potem chwytałam się pracy. W międzyczasie jeszcze zrobiłam moją ulubioną pomidorową i placki ziemniaczane. A popołudniu, kiedy to w końcu skończyłam z wszystkim miałam czas na dobry film (a nawet filmy i herbatę w dobrym towarzystwie).
grafika winter, snow, and coffee

14 lutego 2020

And I won't erase it

Hej,
Piątek.

Walentynki.

W sumie to dzień jak dzień, ważniejsze że wolny piątek. A kochać powinniśmy codziennie. Ale jak już mamy specjalnie taki dzień, to nie zaszkodzi okazywać sobie tej pięknej miłości.
grafika quotes, book, and ️amore

13 lutego 2020

Write it on my neck, why don't ya?

Hej,
Czwartek.

Trzynastego. Ale nie był pechowy.

Dzisiaj trochę pojeździłam, bo miałam w planach kupić sobie zeszyty na studia na nowy semestr w sąsiednim mieście, a przy okazji byłam też szoferem, więc idealnie to się zeszło. Byłam pod moim technikum i za dużo się tam nie zmieniło, tylko zaparkowane samochody inne, jakieś nieznajome. Na szczęście dla mnie znalazło się jedno wyjątkowe miejsce.

Poza tym spokój i wiosna w powietrzu, tak że wracałam do domu już w bluzie (w aucie także). Za niedługo będę musiała rozważyć wyciągnięcie skóry z szafy. A buty zimowe ubrałam w tym sezonie chyba tylko raz na jeden spacer.
grafika bloom, flowers, and spring

12 lutego 2020

Show me you're shameless

Hej,
Środa.

Kolejny dzień za nami.

Korzystam z tego, że jeszcze jestem w domu, ale jednocześnie muszę przygotowywać się na zaliczenie z matematyki. Nigdy nie myślałam, że tak niepewnie będę się czuła w jakichś działach. No cóż pochodne i całki to na pewno nie moje mocne strony. Pocieszam się tym, że inni są w gorszej sytuacji. A wszystko da się zrobić. Mam nadzieję.

Obecnie pozostało mi tylko się umyć, jeszcze coś zrobić i może zobaczyć jakiś serial. Ale to tyle na dziś.
Grafika użytkownika xtremefeelingz

11 lutego 2020

I need you more than I want to

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był naprawdę zaskakujący pod względem pogody, bo rano o ósmej była burza. Burza w lutym, no ciekawie.

W sumie to za dużo dzisiaj się nie działo, takie powolne dochodzenie do siebie. Jedynie zrobiłam barszcz, bo reszta obiadu i tak była gotowa.
grafika aesthetics, black, and clouds

10 lutego 2020

Not afraid to face it

Hej,
Poniedziałek.

Nowy tydzień.

Weekend minął i w sumie był całkiem dobry. Było dużo zamieszania, spraw do załatwienia, ale jednak nie było aż tak źle.

Obecnie coraz bardziej tęsknię za pozytywną wiosną, ale też czuję że jest ona coraz bliżej i cieszę się z tego powodu. Myślę że przede wszystkim wiosna i początek lata to mój ulubiony czas w roku.
grafika flowers, rose, and spring

9 lutego 2020

Screamin' my lungs out for ya

Hej,
Niedziela.

Wczorajsza uroczystość jak najbardziej udana, a teraz jeszcze do zaliczenia kolejna. Trochę się to zebrało w czasie. Rzadko kiedy tak często widujemy się z większością rodziny. Liczę na to, że będzie dobrze i jakoś to zleci. W tym przypadku to będę czekać na moment, kiedy będę mogła położyć się w swoim łóżku. Ale nie tracę pozytywności.
Grafika użytkownika Sasscia

8 lutego 2020

Right now, I'm shameless

Hej,
Sobota.

Dzisiaj idę na rodzinną imprezę, dlatego też post jest dodany z ustaloną godziną. Mam nadzieję, że będzie w porządku i fajnie spędzę te najbliższe godziny. Jeszcze w mieszkaniu w okolicy sesji myślałam, co muszę zabrać ze sobą i jak się ubiorę. Więc musi być dobrze.
grafika forest, snow, and winter white

7 lutego 2020

they're taking me out of my mind

Hej,
Piątek.

Dzisiaj zajęłam się sprzątaniem specjalnie na następny weekend, bo przypuszczam, że ciężko wyjdzie z czasem. Tym bardziej, że następne dni będą dosyć zajmujące.

Jeszcze tylko muszę pomyśleć o zrobieniu sobie paznokci, bo naprawdę lubię je pomalowane, a dodatkowo zawsze jest to dla nich jakaś ochrona.
Grafika użytkownika Mellisa Endrew

6 lutego 2020

My emotions are naked

Hej,
Czwartek.

Dziś wstałam dosyć szybko, bo chciałam jechać do sklepów. Już od wczoraj myślałam o zrobieniu jakiegoś ciasta, ale nadal się nie zdecydowałam.

Jutro mam w planach posprzątać w domu i może jeszcze zrobić coś fajnego. A przede wszystkim posiedzieć przy kawie, chociaż pewnie skończyć się to tak, że dostanę funkcję obsługi stolika.
grafika aesthetic, autoral, and city

5 lutego 2020

I do anything I want to you

Hej,
Środa.

W końcu jakiś normalny dzień. Już zaczynając od tego, że mogłam spać dłużej niż sześć godzin. U siebie akurat widzę dużą różnicę w tym jak się czuję i zachowuję, zależnie od tego ile miałam snu, więc to dosyć ważne.

Obecnie już staram się nie myśleć za dużo o samej sesji i mieć nadzieję, że uda mi się ją zdać. Wiem, wiem bez spiny są drugie terminy, ale mimo wszystko mogłoby to być dosyć męczące.
Grafika użytkownika Dream Shop

4 lutego 2020

In my dreams

Hej,
Wtorek.

Już jestem w domu. Napisałam dziś to co musiałam i mam nadzieję, że uda mi się to zdać. Intensywny był ten dzisiejszy dzień, było trochę biegania przy tym wszystkim, tym bardziej że zaliczenie z matematyki pisałam w innym mieście. Ale z drugiej strony przynajmniej blisko mojej miejscowości.

Obecnie i tak już nic z tym nie zrobię, mogę tylko czekać na wyniki, na wyrok. Mimo wszystko staram się nie tracić nadziei, pozytywnego myślenia.
grafika goals, words, and minimalism

3 lutego 2020

So many mornings I woke up confused

Hej,
Poniedziałek.

Dzisiaj przede wszystkim skupiam się nad jutrzejszym egzaminem z zarządzania organizacjami, które muszę wykuć na pamięć i zaliczeniem z matematyki. Będę musiała sprężyć się w czasie i mam nadzieję, że uda mi się z wszystkim zdążyć.

Zresztą jutro już znowu będę w domu. I to raczej na dłuższy czas.

Obecnie pozostało mi umyć się, zrobić herbatę i gruntownie powtórzyć wszystko co muszę.
Grafika użytkownika Brittany Pettit

2 lutego 2020

Been running from it for the longest time

Hej,
Niedziela.

Bardzo dobry dzień. Przy tym że dzisiaj musiałam uczyć się na tę w pełni trwającą sesję.

Obecnie za jakiś czas będę wracać do mieszkania. Dobrze i warto było wrócić do domu. Mam nadzieję, że dzięki temu też trochę odpoczęłam psychicznie i naładowałam się na następne dwa ciężkie dni. Potem znowu wracam i to już na dłużej.
grafika drinks and wine

1 lutego 2020

Hello February!

Hej,
Sobota.

Dzisiaj taka normalna sobota ze sprzątaniem, odkurzaniem. A po południu nawet udało mi się upiec ciasto na jutro, bo naprawdę na tym mi zależało. Jeszcze czekam jak w następnym tygodniu będę dłużej w domu i zrobię moją ukochaną zupę dyniową.

Jak patrzę na następne dni to będzie dosyć ciekawie, chociaż myślę, że największy nawał już za mną. Przy tym wszystkim liczę też na to, że uda mi się pozdawać i nie będę miała żadnych problemów i dodatkowego stresu.

Ale dziś sobota dobry dzień i żadne studia mi nie przeszkodzą. No to tyle, szybko i na temat.
Znalezione obrazy dla zapytania hello february