19 stycznia 2015

everything you want

Hej,
Znowu zaczynamy kolejny tydzień, kolejny poniedziałek, tym razem przynajmniej miałam godzinę później i kończyłam godzinę szybciej przez co od razu polepszył mi się humor. Ogólnie dzień całkiem w porządku, ale to zawsze poniedziałek. Sprawdzian pisany łącznie z klasą zawsze fajny, ale przynajmniej nie musiałam się jakoś bardzo uczyć, ściąganie, podpowiadanie sobie to coś czego brakuje mi na innych lekcjach.
Teraz mam dosyć trudny tydzień, jutro znowu dwa sprawdziany: z chemii i polskiego, po czym w środę kolej na matematykę, rozprawka na czwartek po czym jeszcze spotkanie z bierzmowania i praca z plastyki na piątek. Szczerze mówiąc obecnie strasznie chcę już piątkowe popołudnie, to będzie najlepszy czas w całym tym tygodniu. Mam nadzieję, że kolejny nie będzie, aż taki ostry, choć pewnie będzie przeciwnie, w końcu ostatni tydzień przed feriami i wszyscy nauczyciele będą chcieli jeszcze wstawić swój przedmiot, bo przecież tak strasznie nudzi nam się w domu.
Najwyższa pora zająć się chemią, na polskim zawsze mogę improwizować, ale estrów, aminokwasów i kwasów już sobie nie wymyślę. No nic kończę.


luxurae:

goldella:

follow for more

CHOIES FASHION (END OF THE YEAR SALE)

6 komentarzy:

 1. przesliczny blog

  http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. To życzę powodzenia z tą chemią ;) Mnie czeka jutro matematyka i niemiecki a potem tylko w środę polski więc byle do weekendu ;D
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weekendzie przychodź jak najszybciej :)

   Usuń
 3. Świetny blog :)
  http://fashiooonforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.