24 stycznia 2015

She thought she'd be in love

Hej,
Nareszcie ulubiona sobota, w końcu miałam możliwość pospać trochę dłużej i wstać kiedy chcę. To pierwsze tak jak zazwyczaj za bardzo się nie udało, bo wstałam trochę po ósmej. Ale to lepsze niż o szóstej trzydzieści.
Dzień ogólnie wolny, rano tylko sobie posprzątałam, potem poćwiczyłam. Myślałam, żeby dobrze było zrobić już zadania i kartki do uczenia się na nadchodzące kartkówki, sprawdziany, ale jakoś jeszcze nie udało mi się aż tak bardzo zmotywować, może jeszcze w nocy poczuję chęć do zrobienia tego.
Pogoda po raz kolejny pokazała swoje niezdecydowanie, od rana po prostu było zachmurzone, a około południa zaczął padać śnieg z deszczem i obecnie trochę się go nawet utrzymuje, ale najwyżej przetrwa do jutrzejszej nocy. Chyba, że jutro znowu będzie padać, ale jakoś na to nie liczę. Teraz bardziej już oczekuję wiosny, niż zimy. Jeszcze nie ma lutego, ale dla mnie zima kojarzy się jedynie z grudniem i początkiem stycznia. A po tych wszystkich słonecznych dniach spokojnie można było by powiedzieć, że nadchodzi wiosna. A pewnie śnieg jeszcze raz przywita nas na Wielkanoc. No cóż.


4 komentarze:

 1. Całkiem możliwe, że Wielkanocą spadnie śnieg. Coraz bardziej dziadek mróz się spóźnia :)

  http://sapphireblog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu teraz tyle śniegu napadało :)

   Usuń
 2. ciekawy post

  Zapraszam na mojego bloga jeśli się spodoba zapraszam do obserwacji .
  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.