22 stycznia 2015

She's only 16

Hej,
Już nadszedł czwartek i znowu nie jest to taki zwyczajny dzień, dzisiaj dzień dziadka. Więc jeśli jeszcze nie złożyliście życzeń, a macie okazję no to o tym nie zapomnijcie.
Czwartek to chyba najgorszy dzień szkolny, a jeszcze do tego jestem chora i poddenerwowana, czyli jeśli ktoś nie chciał zostać zwyzywany po prostu musiał mnie omijać. A zwłaszcza, że niektóre osoby są zwyczajnie nie do zniesienia. Katar, kaszel i ból głowy nie poprawiają humoru, a do tego wszystkiego najgorsze lekcje po kolei, w sumie była możliwość wzięcia trzech kropek z powodu pytania w jeden dzień, zresztą w pierwszym tygodniu nowego semestru. Na szczęście jutro już piątek, dosyć fajny dzień, a potem nareszcie weekend. Pięć dni i zaczynam zimowe ferie.
Dzisiaj jeszcze mam przyjemność pójścia na spotkanie z bierzmowania, jakoś bardzo nie mam ochoty tam iść, ale no cóż. Przynajmniej dzisiaj z animatorem, on jest całkiem ok, za to gadaniny księdza nie znoszę. Nie zdążyłam wyjść, a już chcę wracać. Przynajmniej dziś nie muszę się na nic za bardzo uczyć, jedynie co tam powtórzę sobie biologię i tyle.


6 komentarzy:

 1. Trzymam za cb, kciuki, wraca szybko do pełni zdrowia ! :)
  Mój blog – klik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. NIENAWIDZĘ CZWARTKÓW :) Życzę zdrówka :))
  www.blog017.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny post

  Zapraszam na mojego bloga jeśli się spodoba zapraszam do obserwacji .
  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.