13 kwietnia 2015

And we got it cooking

Hej,
Zaczynamy nowy tydzień, dzisiaj poniedziałek trzynastego, nie na pewno nie jest pechowy, zresztą tak samo jak piątki. Obecnie chciałabym, żeby był już znowu weekend. W szczególności dzisiaj już nie umiałam wytrzymać w szkole. Lekcje tak się dłużyły, że byłam niczym 'o zostało jeszcze pół godziny' 'o zostało jeszcze tylko dwadzieścia dziewięć minut' 'o zostało...'. Odczuwałam to zwłaszcza na historii, w tamtym momencie wolałabym nawet mieć kolejną matematykę, na której też tylko coś piszę i udaję, że mnie to interesuje, ale wtedy czas mija szybciej.
Wczoraj przypadkowo weszłam na pogodę na dzisiejszy dzień, miał padać deszcz. Rano wstałam, zobaczyłam słońce i pomyślałam sobie, że będzie ładna pogoda. Po kilku godzinach w szkole, niebo zaszło chmurami i już nie było tak ciepło. Akurat jak wracałam do domu zaczął padać deszcz, do tego strasznie wiał wiatr, przez co było jeszcze zimniej. W przyszłości chyba jednak będę wierzyć pogodzie w telefonie. Teraz nie jest nawet tak źle, ale mogłoby być cieplej, w sobotę była idealna temperatura.
Ogólnie dzień w normie, nie było aż tak źle, a zwłaszcza, kiedy w końcu wyszłam ze szkoły, a jeszcze przedtem dowiedziałam się czegoś nowego, poza tym mogłam pośmiać się z nowej kłótni, która powstała zupełnie bez potrzeby. Chyba mało kto lubi spiny, a zwłaszcza ciągle z tymi samymi osobami albo jeszcze pomiędzy klasowe. No nic, jakoś to minie i wszystko znowu wróci do podstawowej wersji.

stunnur:

i want to follow back more blogs! ♡

4 komentarze:

 1. moje relacje z klasą są bardzo napięte. cała klasa przeciwko mnie i mojej przyjaciółce, ale jeszcze 2miesiące i koniec :)

  nickyjxo.blogspot.com Mój blog!KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja miałam zawsze dobre stosunki klasowe i miło wszystko wspominam :)
  http://skinnnyraspberry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja klasa z podstawówki zupełnie się rozpadła i większość ludzi się do siebie nie odzywa, a co będzie z tą z gimnazjum jak na razie nie wiem.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.