5 kwietnia 2015

We gettin' paid so

Hej,
Dziś zorientowałam się, że jeszcze w ogóle nie złożyłam wam życzeń. Dlatego z okazji świąt wielkanocnych, życzę Wam wszystkim zdrowia, szczęścia, przyjemnych spotkań w rodzinnym gronie, dużo miłości i uśmiechu, a dodatkowo wszystkim kobietom, mokrego dyngusa! Wesołych świąt!
Mimo, że nie przepadam za bardzo za świętami wielkiej nocy, te są całkiem przyjemne, ale i tak został tylko ich jutrzejszy dzień, po którym wrócimy do normalnego trybu życia. Wszystko co dobre szybko mija.
Dzień minął całkiem dobrze, przeglądałam youtube, oglądałam głupie parodie, poćwiczyłam, a teraz dokańczam oglądać 'i że cię nie opuszczę' bo jak na razie nie miałam za bardzo czasu, aby go kontynuować. Obecnie myślę też czy dalej czytać 'trzy metry nad niebem' czy zacząć 'nie mów nic, kocham cię' a może poszukać jakąś inną książkę. Najpierw wolałabym jednak przeczytać obie, zanim zajmę się kolejną, a która będzie pierwsza. Zostały mi jedynie dwa dni swobody, gdzie spokojnie mogę poczytać sobie bez ciągłej presji czasu. Oprócz tego wyboru, chciałabym spisać sobie teksty kilku piosenek, które bardzo polubiłam oraz dodatkowo oprawić sobie ten 'mój zeszyt', a przy okazji mogłabym opisać w nim mój ostatni świetny sen ze środy. Do szkoły w końcu kiedyś też będę musiała się zebrać, przygotować jakoś do następnych kartkówek i sprawdzianów. Przy czym, że już w tym miesiącu czekają mnie egzaminy gimnazjalne. Obecnie nie stresuję się nimi za bardzo, pewnie dopiero w poniedziałkowy wieczór, dzień przed pierwszą częścią trochę się zlęknę, ale po wejściu do sali, powinno być lepiej. Przynajmniej tak było na próbnych, liczę na to, że mój organizm mnie nie zaskoczy.
Jeszcze raz radosnych świąt!

loveocado:True dat true dat I G G Y

6 komentarzy:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.