19 kwietnia 2015

Couldn't slow down

Hej,
Dzisiaj mam zaskakująco wspaniały humor, pomimo tego, że jest niedziela, co oznacza, że już jutro znów do szkoły. A do tego w tym tygodniu rocznik '99 będzie pisał egzaminy gimnazjalne. Wracając do mojego samopoczucia, które pozytywnie mnie zaskoczyło, bo szczerze mówiąc mogę powiedzieć, że wszystko jest w porządku, nie jestem na nikogo zła, niczego się nie boję, jak na razie w ogóle się nie stresuję. Prawdopodobnie dopiero jutro wieczorem będę czuła się trochę niepewnie, we wtorkowy ranek powinno być normalnie, chociaż jestem pewna swojej reakcji. Myślę, że będzie dokładnie tak jak na próbnych. Starczy o tym wszystkim, jutro na pewno też wspomnę coś o tych testach. Niestety, ale to obecnie jeden z głównych tematów.
Pogoda była o wiele lepsza niż przez ostatnie dni, a niby miało padać. Liczę na to, że w tym tygodniu pogoda będzie fajna, kilka dni słońca i ciepła nikomu by nie zaszkodziło. Przy czym też wolałabym chodzić w samej bluzie czy też swetrze.
Nie wiem do końca, czemu aż tak bardzo przypadła mi do gustu ta obecna niedziela, zazwyczaj są one dla mnie strasznie nudne i zawsze przypominają o szkole i jutrzejszym poniedziałku. A dziś czuję się jakbym już miała wakacje, a przecież zostało jeszcze około dwóch miesięcy szkoły, czyli w sumie tylko dziesięć tygodni. Z tym szybkim upływem czasu nie do końca się zgadzam i jestem za, bo nadal nie wybrałam mojej dalszej drogi, mniej więcej myślałam o szkole i mam kilka faworytów, ale tak czy tak to nie są pewne zamiary. Więc z tygodnia na tydzień myślę o tym wszystkim coraz więcej. No cóż. Mam nadzieję, że podejmę dobry i słuszny wybór co do dalszej szkoły.
Co dzisiaj jeszcze robiłam? czytałam, siedziałam z laptopem na łóżku, wyszłam na spacer, poćwiczyłam i w sumie to tak minęła moja niedziela. Musiałabym zrobić zadanie z wos'u po czym pouczyć się na historię z której w najbliższym czasie nauczycielka mnie spyta. Z innych przedmiotów już będzie lekko, większość nauczycieli będzie się przejmować egzaminami, więc lekcje zejdą na drugie miejsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.