16 kwietnia 2015

with both eye closed

Hej,
Następny dzień, czwartek
Tak to nawet nie było źle, z niczego mnie dzisiaj nie spytano, piątka z fizyki, piątka plus z edukacji dla bezpieczeństwa, ale za to żeby nie było tak pięknie, moja średnia 4.0 z historii poszła się walić, przed dwóję z niezapowiedzianej kartkówki. Historią jakoś bardzo się nie przejęłam, po prostu liczyłam na więcej, teraz jestem pewna, że przy najbliższej okazji spyta mnie, bo dokładnie mówiąc wiszę pomiędzy trójką a czwórką. Mimo wszystko jakoś nie chętnie patrzę na historię. To jest jedyny przedmiot, którego tak strasznie nie lubię i nie dlatego, że jest dla mnie za trudny, bo prostu nie widzę w tym sensu i najchętniej wyrzuciłabym ją ze swoich zajęć. Czasy wojny pierwszej jak i drugiej są ciekawszymi tematami i one by mi nie przeszkadzały, ale po co mi wiedza, że któryś z rosyjskich carów uciekł od śmierci przebrany za kobietę.
Pora na małą prognozę i opis pogody, ciepło i temperatura od samego rana nam towarzyszyły, drzewa owocowe zaczynają zakwitać, a wszystko wokoło zielenieje. Rano kiedy miałam tylko dwadzieścia minut doradztwa zawodowego, przez resztę czasu obchodziłam szkołę różnymi trasami. Ogólnie nauczyciele już zaczęli prosić o wychodzenie na dwór w czasie przerwy, ubrałam to w takie słowa, tylko dlatego, żeby nie powiedzieć, że po prostu wywalają wszystkich na podwórko. Podczas jednej przerwy staliśmy przy grzejniku w szkole i nas jakoś nie wypraszali, a innych już tak, czyli co jesteśmy VIP'ami.
Nic więcej dzisiaj chyba już się nie działo i obecnie więcej przeżyć z dzisiejszego dnia już nie przewiduję, teraz zostaje mi tylko napisanie kolejnej rozprawki i pouczenie się na kartkówkę z biologii. Być może nawet pójdę jutro na siódmą, jak na razie nie wiem, w tym tygodniu odpuściłam sobie już dwa razy. Albo zwyczajnie rano stwierdzę, że nie opłaca mi się tam iść i wrócę do lepszej opcji, snu. A tak na serio chociaż ten jeden raz bym musiała iść. W poniedziałek jestem pewna, że nie pójdę, więc zostaje mi jedynie jutrzejszy dzień.
Napiszę rozprawkę, wypiszę sobie pojęcia z biologii, poćwiczę, wezmę prysznic, pouczę się i raczej będę mogła iść spać, co prawdopodobnie i tak nie zrobię za szybko, ale planować sobie mogę.

2 komentarze:

 1. Ja za to nie lubię fizyki...!!! Mam pytanie jak nazywa się ta piosenka z YT gdzie są zdj Lucy i Juli...? bym była bardzo wdzięczna za odp.. a tu mój blog liloo262.blogspot.com


  :):):):):):):):):):):):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cir. Cuz - Supernova ft. Julie Bergan
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.