4 stycznia 2014

Cold winter.

Hej,
Jak tam wasze ostatnie dni lenistwa, za kilka dni znowu wracamy do szkoły i trzeba będzie się uczyć, w ogóle mi się nie chce, a może tak jeszcze tydzień wolego przygotowawczego do powrotu? Trudno, ale i tak mamy dużo wolnego w tym roku szkolnym.
Trochę trudno będzie mi się przestawić z późnego chodzenia spać i wstawania. Szkoła mogłaby zaczynać się o 12, a kończyć o 15 i wszyscy byli by zadowoleni, ale jest inaczej. I tak większość nauki, której uczymy się w szkole albo zapomnimy i w ogóle nam się nie przyda, chyba, że coś nas interesuje to wtedy raczej będziemy pamiętać. A gdyby jakiś temat w późniejszej edukacji przerabialiśmy to znowu musimy się tego nauczyć. Życie.
A może pora roku się cofnęła i teraz mamy późną jesień, a zima dopiero przyjdzie. Wszystko szare, zamglone, nie ma liści na drzewach i nie ma kolorów. Oprócz tego jest zimno i chyba będzie padał deszcz, u was też taka pogoda?
:) czekajmy w pozytywnych nastrojach!


8 komentarzy:

 1. U mnie też zimno, liści na drzewach nie ma, ponuro... Masz rację, chyba naprawdę pora roku się cofnęła... Pozostaje nam tylko czekać :)
  Pozdrawiam.
  http://biirdy-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już się przygotowuję na środowy spr. z biologii. :/ W radiu mówili, że kiedyś już też tak było, że była taka "ciepła" zima i potem normalne pory roku były. Więc mam nadzieję, że i teraz też tak będzie.;)
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A podobno ma być krótka i ostra zima, ale kiedy to jeszcze nie wiem. Oby tak jak mówisz też było.
   :)

   Usuń
 3. motywacją jest pozytywna myśl że za miesiąc mam feerie ! :)

  http://to0siaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię Twój blog więc bardzo bym się ucieszyła gdybyś mnie zaobserwowała :*

  paradiska-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.