20 stycznia 2014

Deszczowo.

Hej,
Co tam u was? Jak minął wam dzień?
Macie fajną pogodę, czy też u was pada deszcz jak u mnie. Trochę nie pogodny ten mój początek ferii, ale mam nadzieję, że jutro będzie fajniejsza pogoda.
Mówiłam sobie, że jak będę miała wolne to będę długo spała, a wstałam coś około po ósmej. Ale jutro mam myśli, że to sobie odbiję. Przez te dwa tygodnie raczej odeśpię cały szkolny tryb.
Mimo deszczowej pogody dzień bardzo miły i pozytywny, choć trochę nudy i zachęcający do pójścia spać. Nudny, nudny, nudny mimo, że mam co robić wydaje mi się całkowicie bezsensu i po prostu śpiący, ale też trochę fajny bo mogę siedzieć z kocem i herbatą. Oby jutro była chociaż trochę lepsza pogoda. W końcu ferie dopiero mi się zaczęły, a do końca się nie śpieszę, toteż zdążę wyspać się, porobić coś fajnego i ciekawego i całą resztę moich planów. :)
Dzisiaj nie mam zbytnio co pisać, więc was żegnam i życzę miłej reszty dnia i wieczoru.


6 komentarzy:

 1. swietne foty swietny blog + http://andziablogangelika.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dzisiaj mało co nogi nie złamałam na tej ślizgawicy.U mnie pogoda straszna!Deszcz odrazu zamarza i mamy wielkie lodowisko;)Oby szybko pogoda się poprawiła!Zadzroszczę Ci tego wolnego;)))
  kissiess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam też o tym zamarzającym deszczu, w Poznaniu i okolicach dużo osób połamało ręce i nogi. To lepiej niech będzie śnieg, ale nie lód.
   :)

   Usuń
 3. u mnie też dzisiaj padało ;//
  masakra z tą pogodą ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uhm, u mnie nadal pada i nie zamierza przestać.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.