15 stycznia 2014

Day full of happiness!

Hej,
Dzisiejszy dzień zapowiadał się beznadziejnie, a na prawdę był wspaniały. Szłam sobie schodami i spotkałam wicedyrektora, a on gratulował mi wzorowego zachowania, a ja nic nie wiedziałam, a potem taki wielki wybuch radości, szczęścia i zadowolenia z samej siebie na raz, bo jednak mam zachowanie wzorowe! Później w ogóle był szczęśliwy i nie poszłam do tablicy na matematyce, na kartkówce z niemieckiego napisałam wszystko nawet na szóstkę, a reszta dnia też minęła bardzo miło i fajnie.
Teraz zostało mi się jeszcze trochę pouczyć z polskiego, bo jutro wieeelki sprawdzian i jakoś w ogóle nie chce mi się uczyć. Nie przepadam za językiem polskim jako przedmiotem, bardziej lubię inne języki.
A pogoda też nie pomaga, bo od samego rana cały czas jest ciemno i ponuro, a do tego jeszcze padało. Za to jednak trochę bardziej trzyma mnie ona w domu i nie ma możliwości, żebym się w końcu nie pouczyła. Lecz wolę pogodniejsze dni. Zostały mi tylko dwa dni szkoły, fajnie mieć ferie, ale najbardziej lubię to odliczanie, a to tak szybko minie.
:)

6 komentarzy:

 1. gratuluję wzorowego zachowania ;DD

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję obok dyrektora i powodzenia w nauce;))
  Podoba mi się u Ciebie, więc wpadnę jeszcze nie raz ;)
  W wolnej chwili zapraszam też do siebie www.patishome93.blogspot.com
  Jeśli masz chęci to zapraszam również do polubienia mnie na Facebook'u, jestem nowa więc każdy gest wiele dla mnie znaczy ;)
  https://www.facebook.com/pages/Patis-Home/1425289061040157?fref=ts
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje wzorowego zachowania :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.