11 stycznia 2014

The best day!

Hej,
Dzisiaj już sobota, jak miło móc trochę dłużej pospać, choć i tak obudziłam się szybko, a zasnąć potem się już nie da. Ale bynajmniej wykorzystam fajnie ten dzień.
Wczoraj był świetny dzień, cały ten tydzień w szkole był strasznie trudny i wszystkiego było pełno zwłaszcza kartkówek i sprawdzianów i stresów. I bardzo fajnie było tak odreagować z kolegami i koleżankami, a przy okazji zrobiliśmy tą antyramę, więc przyjemne z pożytecznym, ale i tak pewnie nasza wychowawczyni się do czegoś doczepi, a to i tak będzie stało gdzieś za szafą albo łóżkiem.
Pierwszy dzień w tym tygodniu mogę sobie po prostu posiedzieć, ubrać ciepłe skarpetki i pić herbatę. Jednym słowem idealnie. Jeszcze dziś będę musiała zrobić zadania i cały pozostały weekend mam wolny. A najważniejsze to to, że pozostał mi tylko tydzień szkoły i rozpoczynają mi się ferie zimowe, a wy kiedy macie ferie? :)


6 komentarzy:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.