5 kwietnia 2014

In home ♥

Hej,
Tak tak witamy kolejny weekend, z czego ten trochę nie pogodny. No cóż, cały tydzień było słonecznie, to teraz musi być trochę chmur. Wczoraj i przedwczoraj i jeszcze kilka dni temu była taka wspaniała pogoda, było tak ciepło i słonecznie, a dziś tak nagle się ochłodziło, aż weszłam pod kocyk. Na takie dni bardzo fajnie jest się czymś zająć, ja zawsze staram się jakoś zająć, aby aż tak bardzo mi się nie nudziło. Fajnie w takie dni trochę dłużej pospać, zrobić sobie porządki, może odrobić zadania, aby potem mieć spokój albo rysować, ćwiczyć lub upiec sobie jakieś ciastka, które później by się zjadło przy oglądaniu jakiegoś fajnego filmu w skrócie wszystko i nic w jednym dniu.
Moja sobota mimo takiej kiepskiej pogody mija bardzo fajnie, czemu by sobie tak nie poleżeć po zrobieniu wszystkiego, choć plany były najpierw trochę inne, ale co tam, tak też jest fajnie.
No to wszystkim miłego weekendu!
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Mój weekend wyglada podobnie :) Miłego !.

  sushi-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle post jest genialny. :) Na pewno będę tu zaglądać regularnie <33
  Boski blog i design ! <3

  + bardzo proszę o kliki w najnowszym poście, jeśli poklikasz w linki napisz ,a 5 wylosowanych blogów polecę w następnym poście i zaobserwuję twojego bloga ! :)
  http://oliwia-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.