8 kwietnia 2014

Love me ♥

Hej,
No to jak tam wam minął wtorek, mi całkiem fajnie, w ogóle teraz dni są takie pozytywne oraz pełne śmiechu. 2 z historii z nie zapowiedzianej kartkówki, nie jest źle, w końcu lepsze to dwa niż jedynka.
Pogoda dziś też była wspaniała, ale trochę chłodniejsza, a do tego teraz tak strasznie się zachmurzyło, może jednak będzie padać tak jak z zapowiadań. Deszcz przecież też jest fajny :) Zawsze można sobie poleżeć, odpocząć przy takiej pogodzie, ale myślimy trochę inaczej kiedy to musimy iść do domu albo gdziekolwiek, a jest nam zimno, mokro, a do tego wszystkiego jesteśmy wkurzeni. Wszystko zależy od perspektywy, jak na to spojrzymy i z jakiego miejsca, to jest taki tam sobie przykład deszczowa pogoda, ale w te miejsce można by było podstawić wiele rzeczy. Oby jednak my zawsze byliśmy optymistami i z radością witali każdy następny dzień, bo w końcu kolejnego takiego samego już nigdy nie będzie. :)
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Ja tam bardzo lubię deszcz :) U mnie właśnie jest burza ♥ Hehe no w sumie lepsze 2 niż 1 :D
  Pozdrawiam ^ ^
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozytywnie ! 2 to jednak nie 1 hahha :D
  Już jest wtorek , a jeszcze pamiętam sobotę .. Jak ten czas szybko leci .
  Kocham deszcz ! Można robić dużo fajnych rzeczy podczas deszczu ;3

  http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.