23 listopada 2014

hold your breath

Hej,
No to jutro już znowu poniedziałek, kolejny tydzień, w którym zapowiada się bardzo dużo rzeczy.
Niestety dzisiaj nie udało mi się znaleźć nigdzie filmu "kamienie na szaniec", ale i tak była to typowo filmowa niedziela, najpierw przed dziesiątą powtórka Kevina, który tak jak zawsze przypomina o świętach, lecz tym razem chyba puścili go za szybko. A po południu również powtórka, kolejna część piratów z karaibów. Czyli ogólnie mówiąc poczułam święta. Co jak na razie jest trochę dziwne, do wigilii zostało jeszcze 30 dni, do mikołajek już bliżej bo tylko 13.
Dopiero co pisałam post z postanowieniami na ten rok, a już za niedługo, będę przyjmować pomysły na następny rok. To już prawie grudzień, prawie minęły trzy miesiące szkoły.
Na teraz to musiałabym się trochę pouczyć i ogólnie przejrzeć zeszyty, pompony na występy też już od wczoraj gotowe, a ja z pozytywnym nastawienie również. Jutro też wypadnie mi półtora lekcji, bo jedziemy na lodowisko. Mam nadzieję, że jakoś przeżyję i wrócę w stanie możliwie nie tkniętym, a może w końcu opracuję jeżdżenie na łyżwach.
Pozytywnego tygodnia! :)

12 komentarzy:

 1. Damy radę! Mam ochotę na łyżwy o raju *.*

  Piękny wygląd bloga!
  Obserwuję <3
  http://funnyfashion-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post, bardzo miło się czyta :)

  Zapraszam do mnie!
  http://mistyjux-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Też zastanawiam się jak to szybko zleciało, zaraz zaczną się wakacje. ;O
  wolaniekukulki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwacja za obserwacja ? zacznij a na pewno się odwdzięczę:) Świetny blog i na najwyższym poziomie sam wygląd podziw ! :* <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, zlecialo bardzo szybko. Jeszcze 'wczoraj' byl pierwszy dzien szkoly a teraz , ja mam za 2 tygodnie koniec semestru... Gdziekolwiek sie spojrze tam widze choinki! <3 <3 Super blog!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Też oglądałam Kevina z moją rodziną on jest świetny chyba nigdy mi sie nie znudzi ale też mam wrażenie że jeszcze na niego za szybko :)
  obserwuję ;)
  http://teamparisgirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.