9 listopada 2014

Wants what

Hej,
Niedziela, ale nie taka zwyczajna jak co tydzień, ponieważ przynajmniej dziś nie muszę uczyć się na poniedziałek. Co jak dla mnie jest nastawiające bardzo pozytywnie.
Dzień ogólnie zmienił się z zazwyczaj nudnej niedzieli na całkiem fajny dzień, czyli to jednak potwierdza, że szkoła jakoś mnie odrzuca, a przez to i niedzielne wieczory, kiedy nie pozostaje nic innego jak się uczyć. Można by było też normalnie żyć i nie przejmować się ocenami, ale jakoś dla mnie ma to większe znaczenie i staram się być jak najlepszą wersją samej siebie.
I nawet pogoda dosyć fajna, taka typowo jesienna jednak ze słoneczkiem. Ciepło też całkiem było, więc też i na spacer było fajnie wyjść, co zresztą robię co niedzielę. Można powiedzieć, że to taki sposób na odreagowanie i przewietrzenie się. A z resztą dobrze dużo chodzić.
A wy jutro macie wolny dzień czy jednak plany takie jak zawsze w poniedziałki?
:)

4 komentarze:

 1. Świetny wygląd bloga :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*
  http://jola-jolaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem chora i zostaje mi tylko siedzieć w łóżku :( a w wolnych chwilach się uczę do matematyki bo jestem z niej cienka ... :< . Masz świetnego bloga twoje posty się super czyta. Kocham twojego blogaaa :*.
  http://lusia-lusiaaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.