27 listopada 2013

Free lessons!

Hej,
Dzisiejszy dzień był prawie cały wolny, kilka lekcji z czego na większości nie robiliśmy nic, a na jeden pani nawet poszła robić jakieś ozdoby na święta i podobno było nas słychać już na schodach, no i jutro będziemy mieć ochrzan. No ale cóż, u niektórych klas tak wyglądają wszystkie lekcje. A reszta minęła dosyć dobrze i fajnie. Dziś bynajmniej wróciłam kiedy było jeszcze jasno. :)
Wszystko poszło dobrze z kartkówki z niemieckiego, a więcej dziś nie pisaliśmy sprawdzianów, kartkówek, ale w następnym tygodniu będziemy mieć dużo. No, ale szkoła.
Co dzień to zimniej, dziś było -3 w południe, śnieg się prawie roztopił i pozostały po nim tylko ślady.
A jutro już mamy te przedstawienie/galę i będą skrócone lekcje, ale za to o szesnastej już zaczynają się próby, i tak od ósmej też to wszystko będziemy powtarzać itd. Do tego powitam z 160 osób, bo tyle ma przyjść, a my mamy ich witać. Kilka razy się poprzebieram, ale to ten klimat, zawsze tak jest. :)
A co wy powiecie?
tumblra 

8 komentarzy:

 1. ja tam dziś miałam sprawdzian z niemieckiego

  http://darka-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemiecki kocham to sprawdziany mi niestraszne :)

   Usuń
 2. http://itsdosiababy.blogspot.com/ Na moim blogu giveaway do wygrania 50$ i 30$ na zakupy w sklepie Oasap. Serdecznie Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łojej ale zakręcony post. Widać, że szkoła nie pozwala Ci się w niej nudzić! :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, cały czas coś innego, a poza tym to nie potrafię nawiązywać do tematu zbytnio i mówię o wszystkim naraz :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.