21 listopada 2013

Honey! come here.

Hej,
Kolejny tydzień prawię się skończył, jeszcze tylko jutro i znowu weekendzik. Tym razem pójdę robić karki świąteczne do koleżanki, dla nauczycieli na święta. Wiem, że jeszcze dość dużo czasu, ale gdyby się zastanowić to potem możliwe, że któreś z nas nie będzie pasować (bo idzie nas kilka). Więc sobota zapowiada się fajnie, ciekawie. Ale tym razem nie będę mogła się wyspać, no cóż znowu.
A dzisiaj pływaliśmy na basenie przez całe 45 minut na ocenę i dostałam 5! Ale one wstawiały też piątki nawet jeśli się nie dopłynęło do końca, ale jest dobrze. A to nawet fajnie się złożyło, że pływało tylko 8 bądź 9 osób. Nie było korków.
Jeszcze przed lekcjami dowiedziałam się, że razem z koleżanką będziemy stać i witać gości, którzy dotarli na dzień patrona, o którym już mówiłam wczoraj albo wcześniej. A potem musiałam stać połowę przerwy pod pokojem wicedyrektora, aby dowiedzieć się tego samego! No nic jakbym wiedziała to bym poszła i tyle.
A na religii znowu kolejne odpały, tym razem siedziałam w pierwszej ławce, bo nie chciałam siedzieć sama, gdyż dużo ludzi poszło organizować pokaz chemii dla przedszkolaków, na którym w końcu nie było tych dzieci. No już siedzę i udaję że słucham, a ona nawet się nie orientuje kiedy ktoś pisze sobie smsy, nie widzi tego. Eh to dobrze, kiedyś religia była ciekawa teraz to lekcja do myślenia o czym nawet się nigdy nie myślało, że będzie się myśleć. Jeżeli rozumiesz sens poprzedniego zdania to brawa! :) Dobrze kończę jutro tylko jeden sprawdzian :) Nadzieja na piątek!


16 komentarzy:

 1. masz tumblra ???
  Zapraszam do mnie
  Miłoby mi było gdybyś zaobserwowała lub napisała komentarz !!!
  http://darka-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. POWODZENIA ZE SPRAWDZIANEM :)

  http://jujuu-juju.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada Ci się ciekawa sobota :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia na sprawdzianie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. trzymam kciuki za sprawdzian! :D
  i miłego weekendu :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. wygląd twojego bloga od razu mnie zainspirował :p
  posty ciekawie pisane.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.