29 listopada 2013

Nareszcie po!

Hej,
Wczorajszy i dzisiejszy występ wyszły świetnie, wszystko się udało, było bardzo fajnie trochę zimno przy witaniu gości, ale było też śmiesznie i trochę strasznie. Jedna babka weszła do drzwi i została plama do dziś i długo chyba będzie, aż mi się jej szkoda zrobiło wtedy. A najlepsze było to, że wszyscy nam pokazywali te 'cegiełki' bilety wstępu, a my byłyśmy tylko od mówienia dobry wieczór. Potem występ, tym razem mało się stresowałam, jednak lepiej występowało się przed rodzicami, bo i tak większość z nich mnie nie zna, a przy kolegach to tak trochę głupio, przy tym też, że mieliśmy głupie stroje, ale już minęło. Stujednolecie szkoły wyszło świetnie. Do domu wróciłam dopiero po 19 coś i też nauczyciele nie mogli nas pytać dziś z tego powodu. Dzisiaj też większość lekcji przepadła (dzisiejszy występ), a na historii pani zażartowała z nas, bo powiedziała, że nie będzie pytać, ale mamy wyciągnąć karteczki i wszyscy takie wtf? jak to? co? ale po chwili powiedziała, że podobało się jej nasze przedstawienie i robimy nową lekcję. A po dzwonku nareszcie do domu i weekend! Taka ulga już teraz zero prób, występów i wszystkiego pewnie aż do świąt i jasełek. :)
A jak minął wasz dzień?

z tumblra

5 komentarzy:

 1. my w piątek mieliśmy 50 lecie szkoły, i również była masa prób, przygotowań, ale przynajmniej minęło nam trochę sprawdzianów :) Śliczny nagłówek!
  http://the-sandyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to nawet fajnie taki odpoczynek trochę :)

   Usuń
 2. a ja nie byłam w piątek w szkole XDXD
  http://jujuu-juju.blogspot.com/ zapraszam :)
  za każdy komentarz się odwdzięczam ♥

  OdpowiedzUsuń

 3. wow !!!
  that is beautiful !! amazing colors..
  the combo is just looking stunning !~!~
  I really loved it~!~

  similar stuffs!~!~!~@


  http://www.jollychic.com/?a_aid=SIRIUSIT

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.