8 lutego 2014

Hi sunny day!

Hej,
Jak tam wasz początek weekendu? Mój całkiem fajny, a do tego pracowity, już teraz skończyłam wypisywać sobie rzeczy na niektóre sprawdziany, które czekają mnie w przyszłym tygodniu, a jutro znowu wypiszę kolejne i będę musiała się pouczyć. Zazdroszczę tym co jeszcze mają tydzień ferii, nie tylko z powodu, że nie chodzą do szkoły, ale też dlatego, że trafiła im/wam się fantastyczna pogoda.
Fajnie zajrzeć za okno i zobaczyć choć trochę za szybką, ale również piękną wiosnę. Uwielbiam tą porę roku, wszystko się budzi i wygląda tak świeżo, czego na razie jeszcze nie widać, ale za miesiąc, dwa będzie jeszcze piękniej. Na razie trzeba być pozytywnie nastawionym i cieszyć się z takiej pogoda, bo mogło padać a jednak nie. :)
Lubię zimę, jesień, lato, ale to wiosnę kocham najbardziej, właściwie to każda z nich ma swoją część, którą uwielbiam, jak za równo to czego nie zbyt lubię. A wiosna najbardziej zawsze mi się podobała i teraz też tak jest.
A jaka jest twoja ulubiona pora roku, dlaczego akurat ta? ♥♥♥


4 komentarze:

 1. Ja najbardziej lubię lato :)

  Zapraszam na konkurs!
  http://sylwiaa-m.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mmmm mniam! ;) Każda pora roku ma coś w sobie ale zdecydowanie wolę te cieplejsze a w szczególności lato, bo są wakacje!!! :D
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też lubię lato, i właśnie wiosnę i lato. Ale tak jak mówiłaś każda ma to coś. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.