3 lutego 2014

To już jest koniec.

Hej,
O moich feriach już mogę zapomnieć, pierwszy dzień szkoły minął nawet dobrze. Ale wolałabym sobie spać w łóżku trochę jednak dłużej, no cóż. A potem w ciągu dnia ciągle odliczałam minuty do końca czyli wracam do normy. :)
Śniegu w ogóle już nie ma i całokształt pogody wygląda na wiosnę, ale mimo to nie ma tego powietrza i ciepła. Myślę, że jednak ten śnieg jeszcze przyjdzie, jak nie teraz to później na przykład na Wielkanoc. :)
Cały dzień mi się ciągnął, ale jeszcze tylko cztery dni i weekend. A tylko 21 tygodni i wakacje. No musimy wytrzymać. Na razie całkowicie nie czuję klimatu szkoły oraz tego że muszę zrobić zadania, a już teraz mam zapowiedziane kolejne sprawdziany. A do tego folder o swojej gminie. :)
Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. :)
♥♥♥

6 komentarzy:

 1. U mnie też już nie ma prawie śniegu wszystko się topi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi dość szybko zleciał ten pierwszy dzień po feriach.;P Ja na szczęście tylko do czwartku i wolne! <3 Niestety nie porobiłam dzisiaj tego co chciałam.:(
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero bd mieć ferie :). ! Świetny blog :] haha xd rozbawilas mnie tym ze juz w poniedziałek obliczasz ile dni do wekeendu xd do wakacji naprawdę 21 tygodni ? Super ! :]

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.