19 lutego 2014

One smile.

Hej,
I już po środzie, jak wam ona minęła, bo mi nawet fajnie i dobrze. Mimo deszczu i pochmurnej pogody było świetnie, nawet trochę się poleczyłam z tego kataru, ale teraz strasznie chce mi się spać.
To aż trochę dziwne, że na jutro nie mam żadnej kartkówki, sprawdzianu czy pytania, chyba, że pani z polskiego coś strzeli. A tak to wszyscy nauczyciele uwzięli się na następny wtorek.
Czasami literówka zmienia całkowicie zdanie na przykład zamiast kichnął to napisałam kicnął hahahaah dopiero jak to zauważyłam to się domyśliłam co ja napisałam.
Czasami to takie dziwne, że nasz humor, samopoczucie może zależeć od innej osoby, pogody, czasu, zdrowia, a najbardziej jednak drugiej osoby. Bo wystarczy tylko jeden uśmiech, żebyś ty też się uśmiechnął. Ale takie "naśladowanie" może też nam poprawić dzień i sprawić dłuuugi uśmiech. :)
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Mi środa minęła nie najlepiej... pogoda jest po prostu okropna, a do tego stres w szkole przed sprawdzianami... Całe szczęście tak jak ty nie mam jutro żadnej kartkówki ani sprawdzianu :)

  martyna-k.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie piękna słoneczna pogoda.:P Mi właśnie mija luźny tydzień w szkole, bo bez żadnych kartkówek i sprawdzianów.:P Za to kolejne to już masakra.:P
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na następny wtorek wszyscy nauczyciele się uwzięli.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.