18 lutego 2014

I feel sick.

Hej,
I jak tam minął wasz wtorek? Mój minął nawet dobrze, tylko jest jeden minus, że się zakatarzyłam. Właśnie, może ktoś przejmie ten katar, bo ja go zbytnio nie lubię i mogę nawet oddać za darmo.
Tak wiem, wy pewnie też wolicie być całkowicie zdrowi, teraz pozostaje mi się tyko go pozbyć. Do szkoły normalnie będę chodzić, ale wkurzające jest mówienie przez nos i to, że zwyczajnie nie mogę oddychać. Mam nadzieję, że szybko go się pozbędę.
Tyle dobrze, że ten tydzień mam dość lekki, a dzisiaj nawet na kartkówce z historii dostałam wyróżnienie drugiej nagrody bajkopisarza, aha, nie nic tylko trochę pozmyślałam, trochę dużo.
A teraz mam plan tylko zdrowieć, herbata, koc, ciepło, a do tego muszę trochę się pouczyć. Nie będę już zanudzać, więc pa
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Współczuję z katarem. Ja nie pamiętam kiedy go miała, ale za to cała moja klasa kaszle, aż dziś nauczyciel się spytał co z nami :D

  Zapraszam do mnie i pozdrawiam ;) Zuzia♥
  http://funandfashion98.blogspot.dk/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe u nas co chwilę ktoś kichnie lub kaszlnie i cały czas słychać nas zdrowie. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.