3 września 2014

Intro

Hej,
Dzisiaj następny dzień szkoły, teraz jakoś to będzie mijać, z dnia na dzień coraz szybciej. Jak na razie jest dobrze, tylko jakby prawie wszyscy nauczyciele nie mówili tyle o egzaminach gimnazjalnych. Co mi to da, jeśli będę się ich bała, nic zupełnie nic, a jak już to tylko więcej stresu co raczej pogorszy wyniki. No dobrze, niech coś tam powiedzą o nich, ale nie ciągle, na każdej lekcji dokładnie to samo, czyli już wiem czego się jutro mam spodziewać.
Jak ja nie lubię kiedy nie wiem w co mam się ubrać, zazwyczaj wieczorem już o tym zaczynam myśleć, a rano po prostu coś wybieram. Chyba, że mam lepszy dzień i od razu to wiem. Ale to raczej dla większości dziewczyn, kobiet normalne. A co dopiero jeżeli mowa o jakichś specjalnych uroczystościach. No cóż to typowe.
A pogoda chociaż na chwilę się poprawiła. Na reszcie trochę słońca. I nawet cieplej się zrobiło, tak ma też być do przyszłego tygodnia, a potem podobno ma wrócić deszcz. A jak będzie dowiemy się dopiero potem.
:)

2 komentarze:

  1. SUPER BLOG !!! PROSZE POKLIKAJ W LINKI POD ZDJĘCIAMI, I JAK JUŻ TO ZROBISZ TO NAPISZ KOMENTARZ A JA ZAOBSERWUJE TWOJEGO BLOGA !!! OBIECUJE SIE ODWDZIECZYC

    Z GORY DZIEKUJE WIKI

    HTTP://VICIRAGE.BLOGSPOT.COM/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.