22 września 2014

My nightingale

Hej,
Poniedziałek, ostatni dzień lata, dopiero jutro rozpoczyna się jesień, choć odczuwamy ją od około dwóch tygodni. A wczorajsza i dzisiejsza pogoda pokazała tą przez wszystkich mniej lubianą stronę, zimno i deszcz, a wręcz ulewę. Na szczęście akurat jak wracałam do domu było bardziej słonecznie, choć mimo wszystko to już nie to sierpniowe słońce, wiatr wieje zimny. Trzeba będzie ubierać się coraz bardziej.
A w szkole prawie tak jak zazwyczaj, mając nadzieję, że to już ta siódma końcowa godzina. W skrócie mówiąc strasznie nudny dzień. Nic się nie działo, a ludzie nadal chorzy, żeby się utrzymać jednak biorę te tabletki co jakiś czas i wiem, że nie dam się.
Oglądaliście może ostatnio nowy serial tvn'u 'szkoła'. Ja nawet tam popatrzę bo to akurat taka pora kiedy wracam i nic nie robię, a z tej szkoły można się nieźle pośmiać. Niektóre poruszane problemy są aż idiotyczne, a jeszcze bardziej reakcje na nie. Gdyby tak było w realnym życiu rodzice bali by się puszczać swoje dzieci do szkoły, co raczej nie było by zbyt pozytywne. Po prostu kolejny typowy serial na polepszenie humoru.
Lato już minęło, teraz pora na jesień.
:)

4 komentarze:

 1. zupełnie wyleciało mi z głowy że już lato się kończy :( aj.. szkoda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za chwilę już będzie zima, potem i wiosna i znowu lato, więc no :)

   Usuń
 2. Tak ten serial jest idealny na rozluźnienie się po szkole :p

  different-view-of-the-life.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idziemy ze szkoły, żeby zobaczyć szkołę :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.