25 września 2014

So cold

Hej,
Czy u was też tak strasznie zimno na dworze, a przecież jeszcze jest wrzesień, gdzie te ciepłe dni. Jak na razie to zaprezentowały się tylko te wietrzne, deszczowe albo po prostu zimne. No cóż tak jakoś musi być, lubię jesień i zimę, ale dużo bardziej odpowiada mi ciepła pogoda, no nic. Najważniejsze, żeby wykorzystać i taką pogodę, bo w końcu teraz możemy posiedzieć w domu, cieplutko ubrani z herbatą albo kawą i laptopem bądź ulubioną książką. W lato raczej taka sceneria nie miała by za wielu zwolenników, za to obecnie myślę, że tak.
W szkole wszystko jakoś się toczy, dzisiaj najcięższy dzień względem kartkówek, sprawdzianów i pytać...zakończony. A jutro już piątek, a ten dzień zawsze oznacza weekend, a dodatkowo wracam do domu przed czternastą. No i kto by tu nie lubił piątków? oprócz tego, że wieczorem nie ma już moich seriali, to i tak jest jeden z najlepszych dni.

5 komentarzy:

 1. tak, okropnie jest na zewnątrz :( tak, że już mnie przeziębienie wzięło:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja lubię właśnie takie jesienne wieczorki, mają swój urok :) i w lecie nie lubię tego, ze jest totalnie gorąco i nie chce się nic robić :<

   Usuń
  2. Każda pora ma swoje plusy i minusy, ja lubię i te strasznie ciepłe dni, jak i zarówno te strasznie zimne. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.