15 września 2014

the forest for the trees

Hej,
Poniedziałek, wczorajsza pielgrzymka jakoś minęła, przejście 14 kilometrów to jednak trochę dużo, ale nie było, aż tak źle. Oprócz tego, że jakoś bardziej się rozchorowałam, do bolącego gardła dołączył katar. W szkole większość teraz jest chora i jakoś jeszcze chodzi do szkoły albo zostają w domu i w ogóle nie przychodzą. Ja mimo wszystko wolę tam iść i wysiedzieć jakoś, niż potem nadrabiać cały materiał i pisać wszystkie kartkówki, sprawdziany, to dopiero początek trzeciego tygodnia, a już tyle tego mieliśmy i ciągle zapowiadają się nowe. W dodatku dzisiaj mieliśmy turniej klas trzecich z palanta czyli tak jakby amerykańskiego bejsbola z drobnymi różnicami, siedzenie w szkole od ósmej do szesnastej trzydzieści nie było za miłym odczuciem, ale przynajmniej na tym 'w-f'ie' coś robiliśmy i nie było, aż tak bardzo nudno. A na pozostałych lekcjach tylko jakoś wysiedzieć i jak najszybciej opuścić ten budynek. Cztery z sprawdzianu z polskiego, na który się prawie nie uczyła, przy tym osoby, które strasznie się uczyły też miały czwórki wow taka zdolna. Jutro możliwe nawet cztery kartkówki, z czego dwie są pewne, a co z tymi drugimi dowiem się jutro. Oby przeziębienie nie dopadło mnie mocno, nie chcę już we wrześniu opuszczać godzin. Czyli w skrócie dzień jak to zwykły poniedziałek w szkole.
:)

2 komentarze:

 1. Mnie też dzisiaj dopadło gardło, katar i gorączka, nie wiem czy środy i czwartku nie przesiedzę w domu, bo nie chce się bardziej rozchorować. ;)
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja raczej będę chodzić, ale jak będę czuła się gorzej to zostanę w domu. Podobno znowu panuje jakaś grypa i dlatego tyle osób chorych, no cóż. Oby to jak najszybciej minęło. :) zdrowia

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.