6 września 2014

Wide awake

Hej,
Dzisiaj już sobota, jedyny dzień w którym mogłabym dłużej pospać, ale niestety już się przyzwyczaiłam do szybkiego wstawania, a w dodatku słońce od samego rana wypełniało pokój. Więc w taki sposób wstałam o w pół do ósmej. Ale cały dzień aż trochę się wydłużył.
Słonecznie, ciepło po prostu jak najlepiej musimy wykorzystać taką pogodę całkowicie, bo pewnie za kilka dni tak już nie będzie.
Jutro głównie zajmę się rzeczami do szkoły i poszukam numeru do urzędu miasta, chyba, że zrobię to jeszcze dziś. Potem zobaczę kiedy mogę tam zadzwonić, normalnie najlepsze zadanie ugh. Jakieś kolejne modlitwy na religię też trzeba było by zdać oraz napisać potwierdzenie. Uwielbiam kiedy wiem co mam zrobić, takie zaplanowane dni.

8 komentarzy:

 1. hej, masz świetnego bloga, będę cię odwiedzała częściej ;) życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)

  http://magdalenka99.blogspot.com/2014/09/grey-geek.html
  http://magdalenka99.blogspot.com/2014/09/perfume.html zapraszam serdecznie na mój blog, każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane. Prosiłabym również o klikanie w baner Sheinside po prawej bloga, to dla mnie ważne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny Post :)
  http://by-sandraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. No to miałaś ręce pełne roboty.;)
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hah ja nie mogłam w sobotę długo spać z powodu zawodów ;<

  http://bysylwa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.